Смени големината на шрифта

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 7 мнения ]

Анкета гласуване за конкурса: "Сервизиране на часовник"
Анкетата свършва на 18 Яну 2016 17:00
Восток (Wostok) 2809 - omegaqq 53%  53%  [ 16 ]
Ракета "Рекорд" 2209 - miroman 13%  13%  [ 4 ]
Восток (Wostok) 2214 - atanweb 33%  33%  [ 10 ]
Общо гласове : 30
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 11 Яну 2016 17:00 
Moderator
Аватар

Здравейте приятели,
Втора част на конкурса вече е събрала участниците си.
Благодарение на упоритостта на инициатора макар и малко на брой участия със сервизиране на часовник втора част на конкурса допълва първата и заедно обогатяват форума.

С препратка от предния конкурс благодарности на всички останали като Пламен, Невен, Диран и други, които имат неявно участие в този конкурс с многобройните си полезни постове и любовта към механизмите и часовниците като цяло.

Благодарности и на инициатора на конкурса- storyteller и за щедро отделените лично от него награди!
Благодаря Ви и продължаваме напред!

Анкетата ще бъде активна до 17:00ч. в (понеделник) 18,01,2016г.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Яну 2016 18:21 
Moderator
Аватар

Благодаря на всички които участваха в конкурса под формата на профилактика или гласуване.
Честито на победителя Митко който показа кураж и търпение да разкаже за своите умения придобити явно от много опит.
За второто място съм благодарен, че имаше хора които ме подкрепиха и харесаха моя аматьорски начин на работа. Участвах за престиж в конкурса и на олимпийски принцип и с рогата напред. И още веднъж поклон пред вас.
Миро заслужава титла за сериозен участник и един от добрите потребители на форума.
Миро винаги съм харесвал как умееш да намираш и да ни показваш интересни неща, но също така винаги съм стискал палци тези красоти да ти се харесат достатъчно за да истанат при теб или при съфорумци.
Все още не е приключила официалната част... пристъпваме към награждаването.
След много размисли на победителя той взе трудното решение и избра Casio.
Аз понеже бях заразен лично от победителя преди време с мисълта за Seiko зависимостта така се е наместила в тиктакащото ми съзнание, че сега ликува от предоставената възможност. Seiko е моят избор.
Булетроника ще зарадва Миро които ще сподели впечатленията си в неговата тема надявам се.

Благодарности на инициатора на конкурса които осигури идеята, стимула и не по малки заслуги в това да ни разкаже толкова много неща за часовниците и тяхното изкуство!

Очаквайте с нетърпение следващите конкурси на форума за приятели и часовници www.chasove.com.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Яну 2016 18:53 
Site Admin

Поздравления и от мен!
Самото участие в такъв труден конкурс, те прави победител над всички които не намерихме смелост или време да се включим.

С нетърпение ще очаквам следващия конкурс, в който се надявам да участват и Върбан, Пламен, Мишо, както и много други, които не са много активни в писането, но нямат страх от отвертките и лупата.

Отново браво майстори!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Яну 2016 20:07 
Moderator
Аватар

И аз се присъединявам! И към поздравленията, и към пожеланията.

Мислех да сборя руските тънки машини, ама не стана. По време и по обстоятелства :)

Затова мисля каквото направя, да го снимам и слагам в ремонтите, пък ако ще да има конкурс.

Предлагам да обмислим и конкурс за начинаещи... или даже да не е конкурс.Трябва ни свежа кръв :)
А началотп е най-трудно. И винтчета се губят, и пружинки.

Затова всеки, който покаже, че почва да чопли часовници, пък има затруднения по материалната част, ще получи от мен някой комплектен часовник и малко трошки за винтчета и колелета. Както преди две години и половина аз получих от Сейкоша-сан, Миро, Сашо и бачо Ангел. Без конкурси, без гласуване :) Надявам се и другите да ме подкрепят :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Яну 2016 23:52 
Напреднал
Аватар

varban написа:
И аз се присъединявам! И към поздравленията, и към пожеланията.

Мислех да сборя руските тънки машини, ама не стана. По време и по обстоятелства :)

Затова мисля каквото направя, да го снимам и слагам в ремонтите, пък ако ще да има конкурс.

Предлагам да обмислим и конкурс за начинаещи... или даже да не е конкурс.Трябва ни свежа кръв :)
А началотп е най-трудно. И винтчета се губят, и пружинки.

Затова всеки, който покаже, че почва да чопли часовници, пък има затруднения по материалната част, ще получи от мен някой комплектен часовник и малко трошки за винтчета и колелета. Както преди две години и половина аз получих от Сейкоша-сан, Миро, Сашо и бачо Ангел. Без конкурси, без гласуване :) Надявам се и другите да ме подкрепят :)

Много ме сърбят ръцете да разкостя 3055 с грапав цифрблат :lol: ако него ще пращаш на заколение съм кандидат. :wink: .

А сериозно честито на участниците , много впечатляващи представяния.
А за донори имам едно две кила , отскоро , само някой да ги разгледа и каже кое става за учебни макети.
:b

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Яну 2016 05:21 
Специалист

И аз ръкопляскам на участниците icon_clap не точно на победителите,защото за мене всички са победители, в пълният смисъл. Радва този конкурс,може да е скромен ,но е съдържателен,умен е,а това е по-важно от това да е красив. Да благодарим и на колегата storyteller още веднъж. Подкрепям и идеята на Върбан, да има и конкурси за начинаещи - веднага ще се включа :) Въобще едни такива състезателни инициативи,при които само формата е такъв,а е по-важно действието,самият генезис и съприкосновението с тези чудесни човешки (а не божи) творения. Аз може да съм лаик,ама съм пън :mrgreen: такъв беше и Връбчо по лани,ама вижте как израстя за два века :) Майката му е мерака и да не ти пука, т.е. ...да си пън :lol: Така покрай опита и грешките,много хора ще научат повече,отколкото само с четене и линкове. Така ,че инициирайте,аз съм ЗА с две ръце и ще участвам, а и към наградния фонд,ще добавя нещо скромно и от мен. Иначе ,ако искам да бъда честен, в сърцето ми остана първият наш конкурс,от края на 2013г. "Умение да върнеш времето" и не само заради спомена за възкресеният от мен тренч Енчо Енисейски по пълна програма,беше първият конкурс,първи стъпки,първи трепети,нещо като първата любов - не се забравя! Бяхме още неуки,но романтици. Може някой ден да се върне времето назад. Амин

Върнете се в началото
 OnlineПрофил  

МнениеПубликувано на: 19 Яну 2016 23:56 
Moderator

Много, много благодаря на всички участници!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 7 мнения ]