Форумен конкурс 2017г. тема за коментари и предложения.

Отговори
Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6194
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Форумен конкурс 2017г. тема за коментари и предложения.

Мнение от atanweb » 27 ное 2017 09:26

Привет, темата е отворена за всякакви въпроси, предложения и мнения относно форумният конкурс.

viewtopic.php?f=83&t=6789" onclick="window.open(this.href);return false;

Изображение
Изображение

stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Re: Форумен конкурс 2017г. тема за коментари и предложения.

Мнение от stepona555 » 06 яну 2018 02:58

В последния момент май възникна проблем , до вчера беше ясно малко участници , шефа им третегля на кантара по кило и половина часовници и готово , ама сега май ще трябва и да се гласува ( а как ми се ходи за гъби).
Понеже съм в ситуацията на Буридановото магаре , дали ще мога да гласувам за повече от един проект , и с еднаква тежест ли за всички избрани.
Весели празници на всички
Изображение

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6194
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Форумен конкурс 2017г. тема за коментари и предложения.

Мнение от atanweb » 06 яну 2018 10:42

Привет. В анкетета за гласуването всеки ще може да даде два гласа. Така кандидатурите ще се открояват по ясно.
Изображение

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6194
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Форумен конкурс 2017г. тема за коментари и предложения.

Мнение от atanweb » 08 яну 2018 12:42

За съжаление не успях да се включа в конкурса, макар огромното ми желание и подготовка.
Бях наумил две теми.
Ориент - супер рядък календар който е в много лошо състояние при мен, но имам надеждите, че ще го съживя и ще бъде отново един красив часовник.
и втората тема се въртеше около една Слава, която е един личен проект в духа на всичко това което ме вълнува в момента. Славата е почти довършена. Часовникът е на масата, тиктака работи, но има малки довършителни работи които не можах да осъществя навреме. Снимки щраках така, че темата ще я има така или иначе. Ще я добавя почетно в конкурса по-късно когато успея (ако успея) да я довърша.
Пожелавам приятни емоции на всички участници и читатели! Избора при гласуването ще бъде много труден. Интересен ще бъде и моментът в който ще се избират наградите измежду първенците.
Благодарности на човека осъществил поредното издание на конкурса като осигури така интересният награден фонд. Пожелания за много успехи и нови интересни придобивки!
Изображение

stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Re: Форумен конкурс 2017г. тема за коментари и предложения.

Мнение от stepona555 » 10 яну 2018 00:08

Хубав конкурс се получи , голямо разнообразие от теми , чак се учудвам че не се включи някой от колегите които изработват каишки и правят други подобрения по известни със звучната българска дума модове.
Седмица на четене гледане на снимки и видеа и чудене кое да избере човек , а някои вече са направили своя избор , ами защо не коментирате тук какво ви е привлякло в дадена тема за да гласувате за нея , може да сте научили нещо ново или различен подход .
Така може да стане публично нещо което някой пропуска за момента.И да ме спечелите за вашата тема , че на мен всички са ми интересни и ще взема да се науча как се сглобява от толкова гледане.
Съжалявам че някои не можаха да се включат , по различни причини , дано да видим и без конкурс резултата от техните будни нощи.
Поздрави и късмет на участниците
Изображение

Отговори

Върни се в “Конкурси, инициативи, срещи и съобщения”