Смени големината на шрифта

Правила на форума

В този раздел са разрешени обяви на един или няколко часовника, без обявена първоначална цена. Позволени са пазарлъци както на лични, така и в самата тема!

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 9 мнения ]
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 30 Юли 2014 10:39 

Часовниците са в добро състояние,работещи
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Юли 2014 10:49 
Site Admin

Здравей,
ако часовниците не се продават в лот, трябва да се пуснат в отделни обяви. Задължително е да имат обявена цена. Подробности като неоригинални циферблати трябва да се поясняват.
От мен успех с продажбите!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Юли 2014 10:57 

Pavlin написа:
Здравей,
ако часовниците не се продават в лот, трябва да се пуснат в отделни обяви. Задължително е да имат обявена цена. Подробности като неоригинални циферблати трябва да се поясняват.
От мен успех с продажбите!

доколкото ми е известно е оригинален,що се отнася до цената исках да чуя предложение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Юли 2014 11:07 
Site Admin

Лонжина със сигурност не е оригинален. Опитай да направиш по ясни снимки, това е в твой интерес. При такава обява няма как да получиш добра цена!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Юли 2014 11:29 
Специалист

Има правила които са написани най-горе в темата и трябва да се спазват. Такива рисунки като циферблата на Лонжина,дъщеря ми рисуваше като беше на 5г. ,че ги докарваше и по-добре.
Ако искате може да ги пуснете на търг в Auktion.bg от 0.01лв. и накрая ще разберете колко струват. Друг вариант е да пообиколите подобни сайтове за продажба на часовници и в раздела за джобни /poket/ да търсите подобни и да видите на каква цена се продават,не предлагат,а продават.т.е да видите завършили сделки на каква цена са станали,например в Еbay Каквото и да е обаче,при това качество на снимките,просто забравете ,не се вижда нито серийният номер,за да се определи периода на производство,нито какво е външното състояние на касата ,стъклото,циферблата/поне на Омегата/ Така,че се постарайте малко,това се опитва да ви каже и администратора на форума. Иначе нонсенс мога да ви предложа 20лв. за двете неща,които наистина ми приличат на часовници. :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Юли 2014 11:40 
Специалист

Seikosha написа:
Има правила които са написани най-горе в темата и трябва да се спазват. Такива рисунки като циферблата на Лонжина,дъщеря ми рисуваше като беше на 5г. ,че ги докарваше и по-добре.
Ако искате може да ги пуснете на търг в Auktion.bg от 0.01лв. и накрая ще разберете колко струват. Друг вариант е да пообиколите подобни сайтове за продажба на часовници и в раздела за джобни /poket/ да търсите подобни и да видите на каква цена се продават,не предлагат,а продават.т.е да видите завършили сделки на каква цена са станали,например в Еbay Каквото и да е обаче,при това качество на снимките,просто забравете ,не се вижда нито серийният номер,за да се определи периода на производство,нито какво е външното състояние на касата ,стъклото,циферблата/поне на Омегата/ Така,че се постарайте малко,това се опитва да ви каже и администратора на форума. Иначе нонсенс мога да ви предложа 20лв. за двете неща,които наистина ми приличат на часовници. :)

n_thumbsup

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 30 Юли 2014 11:41 
Site Admin

Вече има и раздел за обяви без цена.
Но както колегата преди мен е казал, ще получите според това което предлагате!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2014 17:09 
Аватар

Това някаква шега ли е. Колега моля те оправи снимките. Предлагам да се сложи правило снимките да бъдат фокусирани.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2014 17:19 

Нямаме мерило за такъв критерий. Принципно шегата си е към самият автор и не ми пречи. Ако иска да продаде, ще трябва да се постарае :).

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 9 мнения ]