продавам джобен часовник Омега и Лонгинес

Отговори
svilen.nd
Reactions:
Мнения: 3
Регистриран: 30 юли 2014 10:23

продавам джобен часовник Омега и Лонгинес

Мнение от svilen.nd » 30 юли 2014 10:39

Часовниците са в добро състояние,работещи
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: продавам джобен часовник Омега и Лонгинес

Мнение от Pavlin » 30 юли 2014 10:49

Здравей,
ако часовниците не се продават в лот, трябва да се пуснат в отделни обяви. Задължително е да имат обявена цена. Подробности като неоригинални циферблати трябва да се поясняват.
От мен успех с продажбите!

svilen.nd
Reactions:
Мнения: 3
Регистриран: 30 юли 2014 10:23

Re: продавам джобен часовник Омега и Лонгинес

Мнение от svilen.nd » 30 юли 2014 10:57

Pavlin написа:Здравей,
ако часовниците не се продават в лот, трябва да се пуснат в отделни обяви. Задължително е да имат обявена цена. Подробности като неоригинални циферблати трябва да се поясняват.
От мен успех с продажбите!
доколкото ми е известно е оригинален,що се отнася до цената исках да чуя предложение

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: продавам джобен часовник Омега и Лонгинес

Мнение от Pavlin » 30 юли 2014 11:07

Лонжина със сигурност не е оригинален. Опитай да направиш по ясни снимки, това е в твой интерес. При такава обява няма как да получиш добра цена!

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3681
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: продавам джобен часовник Омега и Лонгинес

Мнение от Seikosha » 30 юли 2014 11:29

Има правила които са написани най-горе в темата и трябва да се спазват. Такива рисунки като циферблата на Лонжина,дъщеря ми рисуваше като беше на 5г. ,че ги докарваше и по-добре.
Ако искате може да ги пуснете на търг в Auktion.bg от 0.01лв. и накрая ще разберете колко струват. Друг вариант е да пообиколите подобни сайтове за продажба на часовници и в раздела за джобни /poket/ да търсите подобни и да видите на каква цена се продават,не предлагат,а продават.т.е да видите завършили сделки на каква цена са станали,например в Еbay Каквото и да е обаче,при това качество на снимките,просто забравете ,не се вижда нито серийният номер,за да се определи периода на производство,нито какво е външното състояние на касата ,стъклото,циферблата/поне на Омегата/ Така,че се постарайте малко,това се опитва да ви каже и администратора на форума. Иначе нонсенс мога да ви предложа 20лв. за двете неща,които наистина ми приличат на часовници. :)
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

kapkan
Специалист
Reactions:
Мнения: 2479
Регистриран: 27 яну 2012 22:01
Местоположение: Правец

Re: продавам джобен часовник Омега и Лонгинес

Мнение от kapkan » 30 юли 2014 11:40

Seikosha написа:Има правила които са написани най-горе в темата и трябва да се спазват. Такива рисунки като циферблата на Лонжина,дъщеря ми рисуваше като беше на 5г. ,че ги докарваше и по-добре.
Ако искате може да ги пуснете на търг в Auktion.bg от 0.01лв. и накрая ще разберете колко струват. Друг вариант е да пообиколите подобни сайтове за продажба на часовници и в раздела за джобни /poket/ да търсите подобни и да видите на каква цена се продават,не предлагат,а продават.т.е да видите завършили сделки на каква цена са станали,например в Еbay Каквото и да е обаче,при това качество на снимките,просто забравете ,не се вижда нито серийният номер,за да се определи периода на производство,нито какво е външното състояние на касата ,стъклото,циферблата/поне на Омегата/ Така,че се постарайте малко,това се опитва да ви каже и администратора на форума. Иначе нонсенс мога да ви предложа 20лв. за двете неща,които наистина ми приличат на часовници. :)
n_thumbsup

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: продавам джобен часовник Омега и Лонгинес

Мнение от Pavlin » 30 юли 2014 11:41

Вече има и раздел за обяви без цена.
Но както колегата преди мен е казал, ще получите според това което предлагате!

Потребителски аватар
trk2
Напреднал
Reactions:
Мнения: 284
Регистриран: 29 яну 2013 09:18

Re: продавам джобен часовник Омега и Лонгинес

Мнение от trk2 » 05 сеп 2014 17:09

Това някаква шега ли е. Колега моля те оправи снимките. Предлагам да се сложи правило снимките да бъдат фокусирани.

Pavlin2
Напреднал
Reactions:
Мнения: 345
Регистриран: 23 юли 2014 10:06

Re: продавам джобен часовник Омега и Лонгинес

Мнение от Pavlin2 » 05 сеп 2014 17:19

Нямаме мерило за такъв критерий. Принципно шегата си е към самият автор и не ми пречи. Ако иска да продаде, ще трябва да се постарае :).

Отговори

Върни се в “Стари обяви”