Изгубен или намерен? Вашият добър или лош късмет.

Отговори

Вашият късмет при часовниците.

Не съм намирал нито съм губил.
5
56%
Късметът ми не е на моя страна и още ми е тъжно за загубата.
2
22%
Имам щастието да съм намерил повече отлкото съм загубил.
1
11%
Колкото намерени толкова и изгубени.
1
11%
 
Общо гласове: 9

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6194
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Изгубен или намерен? Вашият добър или лош късмет.

Мнение от atanweb » 31 окт 2014 11:36

Здравейте, скоро ми хрувна да ви попитам дали сте попадали в ситуация да намерите часовник или пък сте губили. Какъв късмет имате в това отношение? Положителен или отрицателен?
Изображение

Моят резултат е 1:1 и интересното е, че намереният часовник след 2 годишно носене беше изгубен на същото място където го и намерих - Централна ЖП гара София. Часовникът е обикновенно семпло пластмасово Касио с което обаче бях свикнал много и ми беше много гадно като го загубих.
Изображение

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Изгубен или намерен? Вашият добър или лош късмет.

Мнение от varban » 31 окт 2014 16:23

Втори отговор
А мойта чайка я удавих в морето около Обзор. Бях си я направил горе-долу херметична, въпреки че от завода не беше такава и си беше с пиринчен корпус. След като излезех, я давех в чешмяна вода, после я сушах и пак на ръката. Акълът ми беше толкова преди 25 кила.
И един ден излязъх от водата без чайка - бях пробвал корпусът на херметичност, ама на верижката не и бях провел пълни изпитания.
За нея още ме е яд. Чистех я много просто - свалях я от солника и я давех в азотна киселина.

Та ако някой лятос настъпи в морето около Обзор нова верижка с тленните останки на саат, да я се обади, може да е мойта :)
// viewtopic.php?f=57&t=1692&p=12763#p12763" onclick="window.open(this.href);return false;

Отговори

Върни се в “Анкети”