Пoлет / Poljot

Потребителски аватар
Fenna
Специалист
Reactions:
Мнения: 827
Регистриран: 25 дек 2012 11:28

Re: Пoлет / Poljot

Мнение от Fenna » 24 сеп 2013 22:32

Аз затова гледам да се що-годе прилични и да не барам много много :)
Тези са от днес, работят-с перфектни цифери, само за ново остъкление:

Изображение
Изображение

danailhristov
Reactions:
Мнения: 80
Регистриран: 14 авг 2013 09:21

Re: Пoлет / Poljot

Мнение от danailhristov » 25 сеп 2013 08:19

бравос.много са хубави как ме е яд че не съм близко до пловдив.

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Пoлет / Poljot

Мнение от DHM » 25 сеп 2013 15:36

danailhristov написа:колеги вече си прецаках с лакочистител циферблата.търся му вече циферблат.това е начинаещия часовникар.поне свалям вече ремонтуари от раз.яд ме ама какво да направя.ако някои има циферблат купувам че е хубаво часовничето ама...ако не е за тук това моля изтрийте го ще пусна в търси купува.поздрави
Гледай и този да омажеш :mrgreen:


Изображение

Изображение
.

Prisadov
Напреднал
Reactions:
Мнения: 450
Регистриран: 13 яну 2013 23:39
Местоположение: Смолян&Пловдив

Re: Пoлет / Poljot

Мнение от Prisadov » 25 сеп 2013 21:01

DHM написа:
danailhristov написа:колеги вече си прецаках с лакочистител циферблата.търся му вече циферблат.това е начинаещия часовникар.поне свалям вече ремонтуари от раз.яд ме ама какво да направя.ако някои има циферблат купувам че е хубаво часовничето ама...ако не е за тук това моля изтрийте го ще пусна в търси купува.поздрави
Гледай и този да омажеш :mrgreen:


Изображение

Изображение

Красотаааааа.........!

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Пoлет / Poljot

Мнение от DHM » 25 сеп 2013 21:54

Красота не е!!! Просто спретнато набързо с каквото имах, но на фона на това, което беше..........може би си прав :lol:
.

dreadx
Специалист
Reactions:
Мнения: 794
Регистриран: 20 апр 2013 16:58
Местоположение: София-Лозенец

Re: Пoлет / Poljot

Мнение от dreadx » 25 сеп 2013 22:02

е, много хубав се е получил!

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Пoлет / Poljot

Мнение от varban » 25 сеп 2013 22:03

DHM написа: Гледай и този да омажеш :mrgreen:
Митак, тоя му го остави за Коледа!
Щото ще вземе да го пробва с хлорна вар или със солна киселина :)

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Пoлет / Poljot

Мнение от DHM » 25 сеп 2013 22:16

Боре, благодаря ти, макар да не е точния, но такъв имах :redface
Върбане, днес дойде саатя при мен. След един час беше оправен, при условие, че куриера е на другия край на града и на такъв баир все една катеря Шипка (Габрово е целия разкопан и аз естествено съм с байка :D , пестя от бензин, щот съм безработен :lol: ) цифера беше лепен с хелметекс, който беше и не където му е мястото.....фиксиращото болтче на едното краче на цифера беше развито и в машината, едната стрелка леко контузена......косъма на другата го махнах :mrgreen: и т.н. и му обещах утре да му го пратя. Как да го оставя за Коледа??? Все пак е новобранец и мерак му е все още :) Но оставям на него да снима и покаже цифера, с който часовника дойде :mrgreen: И това да му е за назидание!!!
.

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Пoлет / Poljot

Мнение от varban » 26 сеп 2013 07:40

Хубаво де, хубаво :)

Ама Данаил да си купи два-три такива:
Изображение
Сменя надписа на Данаил Христов, и почва цифера.
Четка, клечки за уши, блажна боя, автометалик, снима, снимките - във форума, и после - шкурка и пак :)

danailhristov
Reactions:
Мнения: 80
Регистриран: 14 авг 2013 09:21

Re: Пoлет / Poljot

Мнение от danailhristov » 26 сеп 2013 07:54

колеги благодаря на всички отново се радвам неимоверно много че попаднах тук сред вас!прекрасен форум и прекрасни хора!а за митака от габрово хиляди благодарности този човек вчера направо ме направи щастлив аз в първия момент ми пратил снимката помислих че някои ми предлага звънец не го познах.митак ракия ще има аз съм ти невероятно много благодарен както и на всички в прекрасния форум.а за часовника делон е много яко.митак ама си се посмял на моя цифер нали

danailhristov
Reactions:
Мнения: 80
Регистриран: 14 авг 2013 09:21

Re: Пoлет / Poljot

Мнение от danailhristov » 26 сеп 2013 07:56

Prisadov написа:
DHM написа:
danailhristov написа:колеги вече си прецаках с лакочистител циферблата.търся му вече циферблат.това е начинаещия часовникар.поне свалям вече ремонтуари от раз.яд ме ама какво да направя.ако някои има циферблат купувам че е хубаво часовничето ама...ако не е за тук това моля изтрийте го ще пусна в търси купува.поздрави
Гледай и този да омажеш :mrgreen:


Изображение

Изображение

Красотаааааа.........!
красота!никакво баране повече!митака ме е изпреварил аз даже мислех да кача снимките за да се види колко е хубаво направено и какъв човек е тои!

danailhristov
Reactions:
Мнения: 80
Регистриран: 14 авг 2013 09:21

Re: Пoлет / Poljot

Мнение от danailhristov » 26 сеп 2013 07:58

DHM написа:Боре, благодаря ти, макар да не е точния, но такъв имах :redface
Върбане, днес дойде саатя при мен. След един час беше оправен, при условие, че куриера е на другия край на града и на такъв баир все една катеря Шипка (Габрово е целия разкопан и аз естествено съм с байка :D , пестя от бензин, щот съм безработен :lol: ) цифера беше лепен с хелметекс, който беше и не където му е мястото.....фиксиращото болтче на едното краче на цифера беше развито и в машината, едната стрелка леко контузена......косъма на другата го махнах :mrgreen: и т.н. и му обещах утре да му го пратя. Как да го оставя за Коледа??? Все пак е новобранец и мерак му е все още :) Но оставям на него да снима и покаже цифера, с който часовника дойде :mrgreen: И това да му е за назидание!!!
ще го снимам митак!срам ме е от него и наистина ще ми е за назидание а и хората да се посмеят все пак lol2

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Пoлет / Poljot

Мнение от varban » 26 сеп 2013 08:56

Ти си сложи в подписа "Никакво баране на цифер" и аз ще ти пратя три контролни, вече скапани.

Да се научиш да ги переш :)

Сериозно вече - недей, ама хич недей да пипаш цифер, докато не питаш, как именно да го оправиш.
Щото може, и е най-вероятно, да го скапеш повече.

Аз само един досега съм оправил, тоя златния, на лъчи.
Три часа се точих, правех му топла вода с малко амоняк и две капки препарат за миене на чиний.
И го удавих само два пъти, а ми се искаше още, щото няколко точки хич не се махаха.
И червеното петънце, дето бай Стоян го лепна, докато ми боядисвал стрелката, не можа да се махне.

Ама се спрях навреме, и сега циферът е на сигурно място, под ново стъкло, и часовникът си работи вече една седмица. И хич повече не го пипам. Дадох му прякор, а като му дам прякор, спирам да го изменям :)

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Пoлет / Poljot

Мнение от varban » 26 сеп 2013 09:05

varban написа:Ти си сложи в подписа "Никакво баране на цифер" и аз ще ти пратя три контролни, вече скапани.

Да се научиш да ги переш :)
То няма смисъл и от пращане - пълно е с такива цифери, и на аукциона, и в продавалника, и на битаците. Само че в Казанлък няма битак :( то сигурно и при теб няма...

danailhristov
Reactions:
Мнения: 80
Регистриран: 14 авг 2013 09:21

Re: Пoлет / Poljot

Мнение от danailhristov » 26 сеп 2013 10:18

има има смисъл от пращане защото тук няма нищо.а в един плик за писмо с обратна разписка за стотинки чрез български пощи ще добие истински смисъл.абсолютно нищо няма в тоя свищов.това е истината за всичко което съм намерил и поправил е чрез вас от тук.в свищов един месец чаках така набедения за часоникар човечец да ми намери пружина за командирския докато atanweb не ми прати подарък и за един ден стана.а какво остава да вземам за по 3 лв не работещи и да чакам някои да ми ги оправи след 3 месеца.абсурдно е.затова тук се намеси и митака а всички ми останали все гледам да са работещи за да няма нужда от този човечец"часовникаря".поздрави на всички.днес разбрах кои часовник ме накефи наи много след малко ще кача снимка.за вас може да не е интересен обаче аз като го видях и хванах в ръка страшно ми хареса и масивната каса и излъчването като от стар руски космически кораб.поздрави на всички

Отговори

Върни се в “Съветски и руски часовници”