МАЯК

sheretudis
Специалист
Reactions:
Мнения: 1171
Регистриран: 14 яну 2012 16:50

МАЯК

Мнение от sheretudis » 16 апр 2013 17:00

Изображение
Това ще задържа макар че го събирах от три
Изображение
от този взех машинката и се почесах и за стрелките но трябваше да бъркам фосфор и ме домързя
Изображение
а от тази Росия взех корпуса -смятам че всичко стана много идентично и оригинално
Изображение
това е от днеска заедно с едно Орнаментче което пуснах сниман в японските

kapkan
Специалист
Reactions:
Мнения: 2479
Регистриран: 27 яну 2012 22:01
Местоположение: Правец

Re: МАЯК

Мнение от kapkan » 16 апр 2013 18:16

Я ротора на моя восток при теб :shock:

sheretudis
Специалист
Reactions:
Мнения: 1171
Регистриран: 14 яну 2012 16:50

Re: МАЯК

Мнение от sheretudis » 16 апр 2013 18:23

механични са-уви :cry:

kapkan
Специалист
Reactions:
Мнения: 2479
Регистриран: 27 яну 2012 22:01
Местоположение: Правец

Re: МАЯК

Мнение от kapkan » 16 апр 2013 18:26

оххх мъка :(

Prisadov
Напреднал
Reactions:
Мнения: 450
Регистриран: 13 яну 2013 23:39
Местоположение: Смолян&Пловдив

Re: МАЯК

Мнение от Prisadov » 16 апр 2013 18:59

E sheretudis много са красиви и маячетата.....нека и аз да покажа моето....все пак ми е любимия...

Изображение

Очаквам и DHM да покаже своя хубавец....
Поздрави....

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: МАЯК

Мнение от DHM » 16 апр 2013 22:17

Пък туй са мойте Кировски и стоманен Полет :wink: :lol:
Баси....убих съ да ги търся :lol:
Бачо Ангеле дан ми ги затрийш нейди :D
.

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: МАЯК

Мнение от DHM » 16 апр 2013 22:22

Упс ни бях пу темътъ, мъ шсъ пупраъ :wink:

Изображение

Изображение

Дано ви аресъ, мноу мий скъп, финансъву де :lol: пък съм си габрувец :wink:
.

Потребителски аватар
miroman
Специалист
Reactions:
Мнения: 1032
Регистриран: 21 юни 2012 18:24

Re: МАЯК

Мнение от miroman » 16 апр 2013 23:41

DHM написа:Упс ни бях пу темътъ, мъ шсъ пупраъ :wink:

Дано ви аресъ, мноу мий скъп, финансъву де :lol: пък съм си габрувец :wink:
Съжалявам за поста, иначе доста си активен, и много снимки качваш. То верно, че всеки си е башка луд, ама тоя малоумен начин на писане като някаква проява на чувство за хумор ли трябва да го примаме? Защото на мен нещо не ми е смешно...даже е дразнещо...и то много...

Дали пък само аз нещо не схващам? Другите какво мислите?
Изображение

sheretudis
Специалист
Reactions:
Мнения: 1171
Регистриран: 14 яну 2012 16:50

Re: МАЯК

Мнение от sheretudis » 17 апр 2013 09:04

Ся начи Всички знаем че Митко е женен за лапетийка Като прочетох това си помислих ---Аууу педофил долен, гаден и безсрамен --После видях снимките му с велосипеда и отново си помислих--Ами търкулнало се гърненцето и си намерило похлупак---Вероятно е объркал сутрешното кокалясване преди пикаене за полов нагон и бързо бързо е отвел с булчински дрехи в църквата детето с което си е играл на жмичка Иначе е грамотен и знае да пише без граматически грешки и диалекти, за което гарантирам, понеже ми е приятел а и той самичък ще ви го докаже Това мисля аз

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: МАЯК

Мнение от DHM » 17 апр 2013 23:43

Здравейте!
Да, позволявам си подобен начин на изразяване рядко, на шега и обикновено в приятелска атмосвера...
И тъй като тук сме да се радваме на общите си интереси, а не да се дразним, ще се опитам да се съобразя с мнението на колегите и да не досаждам с подобни закачки.
Извинявам се, за което!!!
Шеретуди: благодаря ти!!! Първата част няма да коментирам, но последната в защита на грамотността ми :wink: :lol: :thumbup:
.

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3681
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: МАЯК

Мнение от Seikosha » 18 апр 2013 01:32

Мен лично не ме дразнят тези завъртулки.Дори така прекарвам повече време във форума,дешифрирам си и така минава времето пооо-мазно.Иначе така поднесено словото,има ефект когато дори и да казваш нещо сериозно,което иначе може и да засегне някого,всички го възприемат като шега и обезоръжаваш потенциалният опонет.Голям хитрец си Митак,ама все пак не пресолявай манджата,че шъ съ умългисаме.
Последна промяна 1 на Seikosha, променена общо 18 пъти
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

sheretudis
Специалист
Reactions:
Мнения: 1171
Регистриран: 14 яну 2012 16:50

Re: МАЯК

Мнение от sheretudis » 18 апр 2013 07:32

Шеретуди: благодаря ти!!! Първата част няма да коментирам, но последната в защита на грамотността ми :wink: :lol: :thumbup:[/quote]
Ако имах и 0,1 проц колебание че ще се обидиш нямаше да пиша такива неща :wink: правим бъзик и носим на бъзик Гърците имат един израз--- Малака лес малакас исе-- Демек ако казваш на някой-- чикиджия --- не бива да се сърдиш ако и той ти казва същото Това там по принцип не е обидна дума Абе майтап, майтап ама в него има винаги доза истина :lol: А, аз те хваля ти се иза на метеното Атмосвера - с ф -атмосфера - сфера- сферичен - капиш :wink:

kapkan
Специалист
Reactions:
Мнения: 2479
Регистриран: 27 яну 2012 22:01
Местоположение: Правец

Re: МАЯК

Мнение от kapkan » 18 апр 2013 13:03

DHM написа:Здравейте!
Да, позволявам си подобен начин на изразяване рядко, на шега и обикновено в приятелска атмосвера...
И тъй като тук сме да се радваме на общите си интереси, а не да се дразним, ще се опитам да се съобразя с мнението на колегите и да не досаждам с подобни закачки.
Извинявам се, за което!!!
Шеретуди: благодаря ти!!! Първата част няма да коментирам, но последната в защита на грамотността ми :wink: :lol: :thumbup:
Ееее забравих да те опухам,че си много досаден :D ха ха върни се пак,ще се радвам пак да ми досаждаш :thumbup:

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: МАЯК

Мнение от DHM » 19 апр 2013 00:30

Ти да мълчиш, че ще ти извия ръчичките аз!!! "СО" тарикат такъв :twisted: Габровец да черпи де си виждал бе :evil:
:lol: :lol: :lol:
Ще се върна :) ама заради колежката :wink: :lol: :lol: Конкретизирам се за да не живееш в някаква заблуда,разбира се :wink: :lol: а и ми е любопитно онова кръчме, дето го спомена и обеща да ме водиш, ако платя сметката :lol: :lol: :lol: :thumbup: Малий.............с риск да ме упрекнат за изказа ми............ма туй правешките битер габрувци...... :lol: :lol: :lol:
И аз се радвам, че те видах :thumbup:
Поздрави Ники!!! И да поздравиш и............ :wink: :D
.

kapkan
Специалист
Reactions:
Мнения: 2479
Регистриран: 27 яну 2012 22:01
Местоположение: Правец

Re: МАЯК

Мнение от kapkan » 19 апр 2013 09:33

ти па най-грозната хареса,аз бегам от нея,а ти ... :lol:

Отговори

Върни се в “Съветски и руски часовници”