Вoсток / Wostok

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Вoсток / Wostok

Мнение от DHM » 19 авг 2013 09:23

Пожелавам да не е последната :thumbup: :)
.

kokokoz
Reactions:
Мнения: 16
Регистриран: 01 юли 2012 12:36
Местоположение: софия

Re: Вoсток / Wostok

Мнение от kokokoz » 21 авг 2013 11:26

една емблематична амфибия,която е съвсем ново преиздаване!определено е пипната доста в сравнение със старите!но има какво още да се желае!определено още малко е трябвало да се постараят братушките! фосфорното покритие въобще не е на ниво,както и антирефлекса почти върши работа!но пък ако всичко беше идеално нямаше да е руски часовник! :)

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Вoсток / Wostok

Мнение от Seikosha » 21 авг 2013 15:19

И какъв щеше да е?Ти часовник ли купуваш или антирефлекс?
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Re: Вoсток / Wostok

Мнение от rosen_er » 21 авг 2013 15:48

Той има ли антирефлекс този часовник ?Според мен има какво да се желае още и като цена :lol:

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6201
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Вoсток / Wostok

Мнение от atanweb » 21 авг 2013 20:38

Много хубав часовник. Ретро излъчване и много ми допада визията му.
Изображение

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Вoсток / Wostok

Мнение от DHM » 21 авг 2013 22:50

kokokoz написа:една емблематична амфибия,която е съвсем ново преиздаване!определено е пипната доста в сравнение със старите!но има какво още да се желае!определено още малко е трябвало да се постараят братушките! фосфорното покритие въобще не е на ниво,както и антирефлекса почти върши работа!но пък ако всичко беше идеално нямаше да е руски часовник! :)

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Привет, колега!
За мен часовника си е добър :thumbup: Макар и от "Восток" малко да се изхвърлиха с цената на "юбилейката" :) Но подобни коментари и сравнения смятам за неуместни, но пък простени, имайки предвид от къде идваш и каква е базата за сравнение там :D :lol:
И ако мога да си позволя едно лично вметване: за мен съпоставката е една!!! Съотношение цена/качество!!! И именно по тази причина не правя сф.....ки на разни марки, за разлика от разни "колеги" и именно по тази причина ме радват старите "русначета", защото не отстъпват по качество, а превъзхождат като цена! Но всеки си има мнение и аз не бих искал да насаждам моето! Позволих си просто да го споделя :wink:
Поздрави! И комплименти за Полета, който продаде :thumbup: Изпуснах го, но пък е при колега от Пловдив, който е ценител!!!
.

kokokoz
Reactions:
Мнения: 16
Регистриран: 01 юли 2012 12:36
Местоположение: софия

Re: Вoсток / Wostok

Мнение от kokokoz » 21 авг 2013 23:53

живеем в свободна страна и всеки има право на собствен поглед върху нещата,както и собствено мнение! за мен изказването за това от къде идвам и сравнението с другия форум също е неуместно,да не говорим и за това че според твоето изказване стрелките определят евентуално какво харесвам и какъв ми е критерият.аз съм на 47 години и запознанството ми с часовниците датира още от преди 40 години,и естествено че е било с руски часовници! така че просто няма шанс някой да определи какво да харесвам,и колко да го харесвам! руските часовници са руски!японските са си японски!швейцарците са си швейцарци!аз също си позволих да споделя моето мнение! :) и благодаря за това че ми се прощава! :) :wink:
а на колегата сейкоша ще кажа че го купих заради упътването!даже два взех! :b
и важното е да не се забравя че по вкус и по цвет!таварищи нет! :b :b
сполай ви! :thumbup:

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Вoсток / Wostok

Мнение от DHM » 22 авг 2013 00:13

Прощавай за изказването, колега!!! Или по-точно за възприемането му! :) И ако съм си позволил някакво съпоставяне с някакъв си друг форум, то не е било конкретно и лично!!!
Да! Живеем в свободна страна, където всеки свободно може да изразява мнение, или поне така е по конституция :redface и смятам,че именно този форум е едно от малкото места, където то може да бъде изразявано спокойно :thumbup: Тук ще мина без сравнения :)
И да! Светът е пъстър и шарен и всеки харесва и се радва на различни неща и именно това е, което мен лично ме привлича тук и е събрало и другите като мен, предполагам и се надявам и теб да зарадва :b
Сполай и на теб и добре дошъл!!!
Поздрави!!! :b
.

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3685
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Вoсток / Wostok

Мнение от Seikosha » 22 авг 2013 10:44

Бе,саата си е арен. Де да имах таквизи кинти,хич и да не си падам по дайвъри,щях да гризна един,че и без инструкция. :)
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

danailhristov
Reactions:
Мнения: 80
Регистриран: 14 авг 2013 09:21

Re: Вoсток / Wostok

Мнение от danailhristov » 22 авг 2013 14:20

моята амфибия която си купих скоро от форума вече си има чисто нова текстилна светлобежова каишка за 1.50 лв.
Изображение

danailhristov
Reactions:
Мнения: 80
Регистриран: 14 авг 2013 09:21

Re: Вoсток / Wostok

Мнение от danailhristov » 22 авг 2013 15:52

вече го оср...х.заех се и да пиша амфибия с тънка четчица ииии....повече няма да пиша. :cry:

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6201
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Вoсток / Wostok

Мнение от atanweb » 22 авг 2013 16:19

danailhristov написа:вече го оср...х.заех се и да пиша амфибия с тънка четчица ииии....повече няма да пиша. :cry:
Къде го писа това по цифера ли? Аййй?!
Каиша хубав и удобен важното е, че и евтин това са трите страни на триъгълника.
Ако нещо си объркал винаги има начин да се поправи просто трябва търпение, тук сме за да си помагаме. Остави временно часовника настрана ако в мемента ти е непосилно да го гледаш. И поразрови за друг.. така след време когато дойде моментът ще възтановиш каквото в момента си мислиш, че е непоправимо.
:thumbup:

юбилейката е много готина аз лично бих дал най-високата сума за която съм купувал часовник за да го имам, но при мен тази сума е далеч от предложеното от производителя.
Изображение

rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Re: Вoсток / Wostok

Мнение от rosen_er » 22 авг 2013 20:16

danailhristov написа:вече го оср...х.заех се и да пиша амфибия с тънка четчица ииии....повече няма да пиша. :cry:
Хм,запалих ти червена лампичка още при резултата със зеления лак,дори леко грубо,но не си се усетил.Нищо,така се почва.

danailhristov
Reactions:
Мнения: 80
Регистриран: 14 авг 2013 09:21

Re: Вoсток / Wostok

Мнение от danailhristov » 23 авг 2013 08:43

усетих се ама дяволчето дърпа и казва хаиде хаиде свърши и тази глупост.нищо така се почва.

Потребителски аватар
beria
Специалист
Reactions:
Мнения: 596
Регистриран: 16 май 2013 12:57

Re: Вoсток / Wostok

Мнение от beria » 23 авг 2013 09:59

danailhristov написа:усетих се ама дяволчето дърпа и казва хаиде хаиде свърши и тази глупост.нищо така се почва.
Абе казах ти аз не бързай, поупражнявай се малко на некой по-калпав дето е за части, ама не слушаш :)
Важен е меракът, пък цифер все някога може да излезе нов :thumbup:
Изображение

Отговори

Върни се в “Съветски и руски часовници”