Луч юбилеен

Отговори
nike14
Reactions:
Мнения: 6
Регистриран: 01 мар 2015 18:34

Луч юбилеен

Мнение от nike14 » 01 мар 2015 18:45

Здравейте ! притежавам юбилеен Луч - 50 години от Операция "Багратион". Доколкото знам не е от най-масовите модели и има колекционерска стойност. Имате ли си напредстава на каква цена може да се оцени вмомента ?
Стрелките са наред , по корпуса почти няма следи , нуждае се само от почистване и смяна на батерии
Изображение
П.С Продава се заедно с други ретро руски часовници - търсете в друга тема

П.С Очевидно съм объркал раздела. Моля темата да бъде преместена в информация или дискусии

Панчо
Reactions:
Мнения: 7
Регистриран: 01 мар 2015 21:09

Re: Луч юбилеен

Мнение от Панчо » 01 мар 2015 23:21

Объркал си се! Цената му е колкото струва механизма.т.е не повече от 15лв. Запомни приятел и за напред, не съм чувал за редки и колекционерски часовници кварц. Има такива и се продават,но не и по нашето крайбрежие,нямаме нрежи за това :wink:

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Луч юбилеен

Мнение от varban » 02 мар 2015 22:50

Панчо написа:Объркал си се! Цената му е колкото струва механизма.т.е не повече от 15лв.
Хм... 15 кинта за 1801?! Колко искаш?

nike14 написа: Стрелките са наред , по корпуса почти няма следи , нуждае се само от почистване и смяна на батерии
Вах! Че той цял електрокар бе :-D

За сведение - братята нямат нито едно кварце без секундна стрелка.

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3681
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Луч юбилеен

Мнение от Seikosha » 03 мар 2015 00:04

Най - вероятно Панчо,пък и аз не см сигурни,че това е кварц(би трябвало да пише) ,а механизма наистина може да е осемнайстка,но може да е и новата 26-тица с новото лого на ЛУЧ след като ги глътнаха някви Хауер - бауер ,или нещо такова и не знам кога точно става това. А иначе,когато отворих един беларуски "Навигатор" icon_crazy от вътре силно ме лъхна на китайски цуани :D
А по-горното 15лв. разбира се е допустимо,ако по теория на вероятностите ,че вътре може да има някой скрит Зенит или Омега :)

Изображение

Изображение
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Отговори

Върни се в “Съветски и руски часовници”