Смени големината на шрифта

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 14 от 14   [ 264 мнения ]
Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2017 09:14 

Ovaras super, супер състояние, и визуално и техническо. Стъклото е фасетирано от вътрешната страна, а лупичката е от външната. Имам обосновано съмнение относно автентичността на задния капак, но не намерих база за сравнение. От друга страна начинът, по който го придобих в някаква степен изключва възможността за интервенция но кой знае... Не успях да го отворя, така че не знам какво е "сърцето" на часовника. Механизъм с ръчно навиване.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Авг 2017 12:55 
Специалист

Може да се окаже нещо такава:
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Не са съвсем еднакви,но имат общи белези.Биташки часовник ,нищо особено,но много запазен на цената на каишката.Коментирали сме го във времето.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Авг 2017 16:26 

rosen_er написа:
Може да се окаже нещо такава:
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Не са съвсем еднакви,но имат общи белези.Биташки часовник ,нищо особено,но много запазен на цената на каишката.Коментирали сме го във времето.

Вярно бе, чел съм коментарите, но не успях да ги открия.... На практика си е същият часовник. :b
Апропо от "биташки"те часовници имаш невероятни попадения ! Истински съкровища...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2017 20:38 
Moderator
Аватар

Дали съм се разписал в тая тема не помня, но ако не съм, сега ще го направя.
Представям ви едно tissot. Този път часовника не е придобит на битака, а направо ми беше подарен. Състоянието в което дойде е очевадно. Що годе работещ механизъм и липсваща коронка:

Изображение

Оригиналната беше се загубила поради ръждясване на ремонтоара и последващо счупване в мястото на корозията. За съжаление снимков матриал няма, защото не снимах процеса на ремонта. Удължител за ремонтоар, нова коронка (неоригинална естествено, оригиналните са скъпи, а за тоя модел даже липсват), арменска профилактика (не ме питайте какво включва) и часовника е готов за носене.

Изображение

Изображение

Изображение

Изкара на ръката ми само един ден. Не можах да преживея, че стрелките не светят. Иначе много приятен за носене часовник. Въпреки, че изглежда доста масивен, часовникът е само 39,4mm. Не особено тежък, даже направо лек, автомат естествено с ЕТА 2824-2, сапфир кристал и само 30 метра WR.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Публикувай нова темаДобави отговор Страница 14 от 14   [ 264 мнения ]
Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14