Смени големината на шрифта

Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 6 мнения ]
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2018 21:01 
Аватар

Здравейте Приятели. В началото на 2013 г. бях пред подобен избор. Тогава любимия ми Сейко 5 премина "в запаса" и "на служба постъпи" една Certina DS First. Тя си ми служи вярно и до днес. Обичам си я и си я харесвам както в началото, но съм решил да си взема и още нещо. От вече месец чета където намеря информация, но както и тогава в началото на 2013-та така и днес си оставам пълен лаик. Затова Ви моля за мнения и съвети относно трите марки/модели които между които се "триумя". А ето ги и тях:
https://www.giulian.bg/frederique-const ... fc-303s5b6
http://www.julliany.com/?product=ernest ... 160w-221br
https://timeland.bg/porachka/hamilton-k ... te-auto-2/
Предварително благодаря на всички, които ще се включат! Поздрави и бъдете здрави!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Мар 2018 00:13 
Специалист

Тука фаворитът е Хамилтън - часовникарска марка с иновативен механизъм, другите два са дизайнерски. Зависи и кое е приоритетно за избора.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Мар 2018 07:25 
Moderator
Аватар

Подкрепям мнението на Сейкоша,
През последните месеци имах възможност да разгледам витрините на много големи магазини за часовници и ми направи впечатление, че малко са марките които са балансирали така изработката и дизаина, че да не крещи в стил китайски мега лъскав претрупан полилей.
Хамилтън е много истински и изпъква като такъв сред стотиците други марки.
Добре дошъл на новият съфорумец, ще се радваме да покажеш новият инструмент.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Мар 2018 13:32 
Аватар

След доста четене относно трите, май наистина се насочвам към Хамилтона. Преди да попадна на него основно разглеждах предложенията на GIULIAN и JULIANY считайки ги за двата основни и сериозни търговеца на часовници в България. Хамилтона обаче го предлагат хората от TIMELAND. Мога ли да считам, че са сериозни и коректни търговци? Какво мислите?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Мар 2018 19:59 
Специалист

Купувай спокойно, търговец като търговец. Не съм чувал за реплики на Хамилтън Каки. Имаш и гаранция,а и прочети внимателно документацията преди плащане.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Мар 2018 20:40 
Аватар

Ами поръчах Хамилтона. И понеже в Таймленд имат 20% отстъпка на дамските часовници и любезната дама с която разговарях ми каза, че ако взема какъвто и да е дамски часовник ще ми бъде направена въпросната отстъпка от цялата сума се замислих. След кратко смятане установих, че ако поръчам "кво да е" за жената :) и приспадна въпросните 20% "ще съм на далавера" :)
Е, тя го одобри естествено нали и е подарък. С уговорката, че това което си е избрала с мерак също ще и бъде купено!!! ::yahoo:: След цялата тази врътка всъщност Хамилтона ми излиза със 132 лв. по-малко. И подарък за жената има. :))
Оказва се, че въпросното "чудо на часовникарската индустрия" е правено в Германия и ползва механизъм на Miyota, с каишка от естествена кожа. Сега чакаме да дойде събота, когато според любезната дама от Таймленд трябва да ми пристигне поръчката.
А ето го и въпросното "чудо":

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Публикувай нова темаДобави отговор Страница 1 от 1   [ 6 мнения ]