Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Тук пишем за каквото се сетим
DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от DHM » 03 юни 2013 21:54

Да са живи и здрави тез рибки и все арни да са :thumbup: :b
.

sheretudis
Специалист
Reactions:
Мнения: 1171
Регистриран: 14 яну 2012 16:50

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от sheretudis » 04 юни 2013 07:37

ааа Сейдушко гледах внимателно покупките ти и се чудих, защо УАЙЙЙ-си задавах въпрос Тези същите стъкла са 2-3 лв броя от тук бее Даже спрях да ги слагам сам защото този който ги продава има много хубава преса и като събера няколко той ги слага хем със спец лепило на символ цена Стамбул е по близо до нас отколкото КИИВ на КРАЙНА бе И чета за каишки от Барзака Ам то и аз купих от там но само за да се уверя че са еднакви с тези които купувам тук за 1,50 без пазарлък Ако се поциганя за бройки сигур на лев ще сваля От Джованито най ми харесва разказа в който присажда опашка на комшийката си превръщайки я в кобила пред благодушния поглед на мъжа и Давай вица на лични че с тия ограничения човек два лафа накръст не може да каже
Последна промяна 1 на sheretudis, променена общо 4 пъти

sheretudis
Специалист
Reactions:
Мнения: 1171
Регистриран: 14 яну 2012 16:50

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от sheretudis » 04 юни 2013 07:51

колко излезна Восточето с доставката Сейкоша -сметни го и ми шопни на уше

sheretudis
Специалист
Reactions:
Мнения: 1171
Регистриран: 14 яну 2012 16:50

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от sheretudis » 04 юни 2013 09:05

DHM написа:Да са живи и здрави тез рибки и все арни да са :thumbup: :b
Митаче ти си коткай и глези собствената лапетийка до степента при която ако те хване на калъп с нейната приятелка да си помисли три неща 1 това не може да бъде вярно 2 касае се за зрителна измама 3 оказваш бясна съпротива и всъщност си жертваЕдва тогава можеш смело да замахваш избягвайки нежелани сем конфликти Защото семейството е най важно да знаеш ама от друга гледна точка пък кому ще си нужен ако само собствената ти жена те харесва :wink: понимаеш

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3681
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от Seikosha » 04 юни 2013 10:05

Ачо, двата Востока са ми били за 370 гр. Звездочката май беше 200 ,а другият 170 Значи 200 гривни и няколко пръстена за такси = към 40 кинта,но може и по-малко да е,че после Сашо каза ,че нещо с курса на еврото е станало и цените малко паднаха.Може би около 38лв. да е най-вероятно.То таксите ми са 21лв. ама за всички джунджурии. Звездочката е за кутията със саати за лично взиране и оглупяване,така,че цената ме устройва. Джамовете и другите неща взех покрай 3133 ,че не любя да вземам само по един гол,да си има компания докато езди към Бугария.Джамовете са по 10гр. значи с процент от таксите излизат към то 2 кинта. Не ги знам колко са тука и де да ги диря,ама моят швейцарски мародер и японското ми джипи ми искат по 10 кинта за смяна ,а аз не давам :lol: Имаше един от Нова загора щеше да ми слага за по 5лв.,ама той пък държеше да му давам и по 11 кинта на часовник и за да го профилактирал.Ми викам му "Ми неща бе,дермените си работят макар и на по 30-40 лазарника и не стана пазарлъка. А така сега ще ги пратя на кръвопиеца с мойте стъкла и колкото и да ме дере за слагане,пак ще ми излезе на половина,а това са си 60-70 кинта спестени,ето как цената на 3133 баааавно взе да се свлича. А и всичко ми донесаха диван чапраз,никакви заигравки с пешеходни пътеки не праих.
Както и писах,а и Сашо беше предупредил,общо взето нещата са като тука,някои по-скъпи,други надолу,според предпочитанията на пазара,виж ,за части си заслужава за някои,че тук не се мяркат. Стрелките са много скъпи,но има и евтини неща. Джама за джобният ми излезе и той към 5 кинта,ама него ще си го туря сам. :wink:

А вица ще рискувам и ще го кажа тук,ама ще си наложа самоцензура,макар,че губи чар,друго си е натюрлих.
Та имало една американска студентка по славянска филология която много си падала по нашенският фолклор и разни артефакти от народното творчество и взела та решила да обикаля джендема,че да пиела от извора :) Ама съ увлякла да катери баирите и замръкнала,а заваляло и страшен дъжд.Оказало се,че е близо до един кошарник и овчяря,млад и напет левент,с глуповата усмивка,ама с пълни потури,я открил премръзнала и я отвел в кошарата,па я подсушил до огиня,па я нахранил,па и сипал и една паница руйно винце и момата кът се сгряла и и влязла мухата в гащите и се доправило любов и си поискала,а нашенецът не се дърпал много-много,че била арна и бела и къде-къде по-свястна от козичката Райна. Та като се метнали по козяците,отишло цяла седмица.Накрая студентката баялдисала съвсем и рекла:Ще трябва Иване да се разделяме,че е време и свалила Ролекса от ръката си и му го турила на китката(туй от мене :lol: ) и пак му говори: Страшен любовник си ти ,да знайш и едва ли има по-надарен от тебе. Пък нашенският глупчо скромно се почесва по тиквата и вика: М'чи не знам,ама бати лани преспа с една мечка и още му носи мед" :mrgreen:
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от DHM » 04 юни 2013 23:02

sheretudis написа:
DHM написа:Да са живи и здрави тез рибки и все арни да са :thumbup: :b
Митаче ти си коткай и глези собствената лапетийка до степента при която ако те хване на калъп с нейната приятелка да си помисли три неща 1 това не може да бъде вярно 2 касае се за зрителна измама 3 оказваш бясна съпротива и всъщност си жертваЕдва тогава можеш смело да замахваш избягвайки нежелани сем конфликти Защото семейството е най важно да знаеш ама от друга гледна точка пък кому ще си нужен ако само собствената ти жена те харесва :wink: понимаеш
Опитвам се без да твърдя, че съм успял :)
Но си мисля, че ако и други освен собствената ти жена те харесват, можеш да се постараеш да ги сприятелиш например :redface...... все пак имат еднакъв вкус и еднакъв интерес :wink:
Поздрави!!!
.

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3681
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от Seikosha » 10 юни 2013 19:21

Днес три Полета.Единият е от Митака.Свали го от Аукциона,за да ми го даде на мен,достойна постъпка и с отстъпка,благодарен съм му за жеста.Само стъклото му смених и малко тук-там го лъснах.Той ми спореше,а и така го беше обявил,че позлатата му е поизтрита около коронката от навиването.Ни ..я подобного,казах му ,че това е от релефа на касата,като местото е като гравирано,позлатата си стои,но понеже е вдлъбнато,не е полирана.Което си е супер.Не си падам много по Де лукси,но обичам черни цифери,а другият пък е квадратен,които също любя.


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Той си беше доста замърсен и от вътре и отвън,надраскано стъкло,но касата като нова,макар,че ми направи впечатление,че е като алуминиева отливка,доста груба,като сечена и мисля,че е от по-късно произведен,иначе под мръсотията светна като нова.Стрелките му бяха корозирали.Предприех някои действия и мисля,че го облагородих,колкото даде.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

И още един Полет от по-малките размери.За него няма какво да кажа,само ново стъкло му сложих.Много го харесвам,стои добре на ръката(не,че го нося)
Часовниците не са нови,вече купувам само по изключение.Бъркам в чекмеджето без да гледам и квот попадне - туй снимам,като томбола.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Последна промяна 1 на Seikosha, променена общо 10 пъти
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от Pavlin » 10 юни 2013 20:09

Черния си е черен! Честито за придобивките :)

Потребителски аватар
Lyubo_sr
Специалист
Reactions:
Мнения: 831
Регистриран: 12 мар 2013 19:01

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от Lyubo_sr » 10 юни 2013 20:46

3017 написа:Черния си е черен! Честито за придобивките :)
И квадратния си е квадратен! Много ми харесва! :redface
Напоследък ме преследват умни мисли, но аз съм по-бръз. :)

kapkan
Специалист
Reactions:
Мнения: 2479
Регистриран: 27 яну 2012 22:01
Местоположение: Правец

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от kapkan » 10 юни 2013 20:47

Черняка ми харесва,много е арен :) а квадратния даже не е квадратен :D

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от DHM » 10 юни 2013 20:48

Поздравления и от мен :clap: И Атлантика мноу арен :bravo
Със здраве :b И все така да е!!!
.

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3681
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от Seikosha » 10 юни 2013 21:21

Mersi,mersi,mersi :) Сега видях,че съм загребал с курсора и два плужека накрая.Махнах ги,да не цапам работата.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3681
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от Seikosha » 11 юни 2013 11:09

Днес сабахлям докато си пиех кафето ми се изпречи пред погледа "квадратната" каса от Победа като тая на plamenar. Тъй и тъй трябва да я правя,викам си: "Що не взема да закуся с тебе,че после ме чака Кировеца,таман ще загрея" Речено -сторено.Бъркам в кацата с донори и почти веднага попадам на един,дет си викам:"Тоз ще е" Примникът му спретвам едно полиш на джама и касатаПреглеждам механизмът надонорът,завъртам ремонтуара,въртя,въртя,няма край,пробвам един оборот на пружинното колело,влакът потегля,Пак поглеждам кво може да е и виждам,че някой е обърнал обратно стоперната зъбчатка.Лелеееей,бря :) Намествам я(пружинката този път не я изгубих) гледам,няма едно болтче на планката с барабана-тургам му,намирам и едно уплатнение за механизма ,тип зегерка,сменям ремонтуара,щот старият е корозирал и е с жълта коронка.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Ми готов е,обаче нямам кайш,само няколко кафеви,затуй поне за снимка го накичвам с един найлон от един кварц,ама тъй му пастна,че може да си остане и с нея,зер няма много голяма търговска стойност. И воала:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Допих си кафето и го качих на стенда за тестване на работа и точност и това е. Изкарах си парите за кафето и кутията цигари дет изпуших :)
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от DHM » 11 юни 2013 11:51

Ударник :thumbup: :clap:
.

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6194
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Страницата на Seikosha/Page Seikosha/

Мнение от atanweb » 11 юни 2013 17:41

Готина сутрин си имал. Аз бих сложил ръбестия ДеЛукс на ръката и щях да го нося една година без да го свалям. Понякога много ме впечатляват правоъгълниците. Аз не разбрах как си почистил стрелките или си ги менил?
Изображение

Отговори

Върни се в “Всичко останало ----- Off Topic Discussions”