заменям механизъм на ракета календар за каса от същата

Отговори
danailhristov
Reactions:
Мнения: 80
Регистриран: 14 авг 2013 09:21

заменям механизъм на ракета календар за каса от същата

Мнение от danailhristov » 01 окт 2013 08:40

перфектен циферблат механизма работи всичко си има предполагам ще има нужда от профилактика.давам стрелките ринга с годините също перфектен!за замяна искам каса за същата естесвено хубава.искам обаче и коронката за сверяване оригинална моята не е и стърчи малко навън ако искате ще ви дам и нея.имам два механизма и искам да приведа едната във вид за носене.ще кача снимки в следващия пост.че така не ми се получава нещо.поздрави! :b

Изображение
Последна промяна 1 на danailhristov, променена общо 1 пъти

danailhristov
Reactions:
Мнения: 80
Регистриран: 14 авг 2013 09:21

Re: заменям механизъм на Raketa календар за каса от същата

Мнение от danailhristov » 01 окт 2013 08:42

danailhristov написа:перфектен циферблат механизма работи всичко си има предполагам ще има нужда от профилактика.давам стрелките ринга с годините също перфектен!за замяна искам каса за същата естесвено хубава.искам обаче и коронката за сверяване оригинална моята не е и стърчи малко навън ако искате ще ви дам и нея.имам два механизма и искам да приведа едната във вид за носене.ще кача снимки в следващия пост.че така не ми се получава нещо.поздрави! :b
Изображение

danailhristov
Reactions:
Мнения: 80
Регистриран: 14 авг 2013 09:21

Re: заменям механизъм на Raketa календар за каса от същата

Мнение от danailhristov » 01 окт 2013 08:59

danailhristov написа:
danailhristov написа:перфектен циферблат механизма работи всичко си има предполагам ще има нужда от профилактика.давам стрелките ринга с годините също перфектен!за замяна искам каса за същата естесвено хубава.искам обаче и коронката за сверяване оригинална моята не е и стърчи малко навън ако искате ще ви дам и нея.имам два механизма и искам да приведа едната във вид за носене.ще кача снимки в следващия пост.че така не ми се получава нещо.поздрави! :b
Изображение
Изображение

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: заменям механизъм на Raketa календар за каса от същата

Мнение от DHM » 02 окт 2013 12:50

Имам една без стъкло, но трябва да погледна в какво състояние е и ще ти пиша :)
.

Отговори

Върни се в “Стари обяви”