Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Тук пишем за каквото се сетим
Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от Pavlin » 28 яну 2014 23:39

Изчистено е по сигнал на добросъвестен юзър :)

kapkan
Специалист
Reactions:
Мнения: 2479
Регистриран: 27 яну 2012 22:01
Местоположение: Правец

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от kapkan » 29 яну 2014 14:54

Аз ли съм "юзър" звучи като член в ТКЗС :) благодарско

Потребителски аватар
beria
Специалист
Reactions:
Мнения: 596
Регистриран: 16 май 2013 12:57

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от beria » 31 яну 2014 14:03

Абе нещо идеята за форумен часовник позамря. Дайте да си измислим нещо - примерно някакво лого, име..., лазерно гравирано върху цифер, който какъвто си избере и даде:) Или пък каквото друго предложите...
"Мерудията" да предложи нещо, вместо само да засмуква делуксите...:)
Изображение

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от DHM » 09 фев 2014 23:39

И Вимпелите, Искрене....и Вимпелите :D
Предложение, казваш..............Ами аз имам едно...........че като отворя форума все себе си гледам от горе до долу........И понеже не моа съ запръ дъ драскъм предложих да Павлин да ме банне, че тук банан не съм ял :lol:
Та предложението ми е за малко повече активност n_thumbsup ..............Говоря с много от вас и се оказва, че всички четат и гледат форума, а малко пишат.....
За да не бъда разбран погрешно, да направя едно уточнение :) Имам своето хоби, което ме радва!!! Дали ще го споделям или не, няма да промени любовта ми към него! Но някак си по би ме изкефило повече хора да го споделят и отразяват! Все пак това е любимия ми форум и зад него стои много любов и труд!!! А да не забравяме и всички чудесни хора и приятели тук.....ние сме едно семейство....
.

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6201
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от atanweb » 10 фев 2014 20:20

Разбирам и споделям мнението на Митко. Понякога ме удря музата и се включвам, но по-голямото ми участие във форума е пасивно, чета всичко с голям интерес. От нетърпение за нови ваши мнения рефрешвам форума на всеки няколко минути. Осъзнавам, че за да има какво ново да прочета, то трябва и аз да споделям също толкова, но доста често се спирам в последния момент и си казвам "това е прекалено незначително за широка аудитория" и така от скромност или срам продължавам да чета.
Обещавам, че ще се постарая да има какво да четете и от мен.
Изображение

percusst
Напреднал
Reactions:
Мнения: 213
Регистриран: 29 окт 2013 11:36
Местоположение: София

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от percusst » 11 фев 2014 10:50

atanweb написа:Разбирам и споделям мнението на Митко. Понякога ме удря музата и се включвам, но по-голямото ми участие във форума е пасивно, чета всичко с голям интерес. От нетърпение за нови ваши мнения рефрешвам форума на всеки няколко минути. Осъзнавам, че за да има какво ново да прочета, то трябва и аз да споделям също толкова, но доста често се спирам в последния момент и си казвам "това е прекалено незначително за широка аудитория" и така от скромност или срам продължавам да чета.
Обещавам, че ще се постарая да има какво да четете и от мен.
Напълно съм солидарен с теб.Аз съм същия.Също така имам голямо желание да споделя какво съм направил, но смятам, че бъзиците които правя с часовниците не си заслужават вашето внимание.Отдавна ми се въртят идеи в главата но все нямам време за тях.Все пак, надявам се,че скоро ще седна да осъществя някоя и да споделя с вас.И последно да кажа, че се радвам, че открих този форум с такива готини хора!
Успехи на всички!

Потребителски аватар
beria
Специалист
Reactions:
Мнения: 596
Регистриран: 16 май 2013 12:57

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от beria » 11 фев 2014 16:09

DHM написа:И Вимпелите, Искрене....и Вимпелите :D
Предложение, казваш..............Ами аз имам едно...........че като отворя форума все себе си гледам от горе до долу........И понеже не моа съ запръ дъ драскъм предложих да Павлин да ме банне, че тук банан не съм ял :lol:
Та предложението ми е за малко повече активност n_thumbsup ..............Говоря с много от вас и се оказва, че всички четат и гледат форума, а малко пишат.....
За да не бъда разбран погрешно, да направя едно уточнение :) Имам своето хоби, което ме радва!!! Дали ще го споделям или не, няма да промени любовта ми към него! Но някак си по би ме изкефило повече хора да го споделят и отразяват! Все пак това е любимия ми форум и зад него стои много любов и труд!!! А да не забравяме и всички чудесни хора и приятели тук.....ние сме едно семейство....
Абе аз имах имах предвид предложения за форумен часовник, ако изобщо има мераклии за такова нещо!
А иначе си пиши, не ни пречиш :) , нали за това си си Мерудията lol2, нищо, че някои ти казват и Митко icon_crazy lol2 lol2 lol2 То ние какво да пишем като не можем да се доредим... :)
Шегата настрана, напоследък и аз гледам да съм по-активен, ама то като нема какво да каже човек, по-добре да си мълчи да не си личи че не разбира :)
Изображение

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от DHM » 11 фев 2014 17:22

Пълни глупости говориш Искрене :diablo: !!! Че и Мерудия ми викаш :triniti Ша забрайш къде е магазина ми се струва :mrgreen: Касичка ли??? Циферче ли???...........Пак ще си говорим :mrgreen:
И вместо да лъжеш вземи си признай, че от обикаляне и тарашене на часовникари не ти остава време за форума!!! :D :lol: :lol:
И оспамихме темата.....ама ти си виновен :wink: :b
.

Потребителски аватар
beria
Специалист
Reactions:
Мнения: 596
Регистриран: 16 май 2013 12:57

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от beria » 11 фев 2014 17:29

А ти вимпелче ли, делуксче ли, а? Щом говора глупости-немааааааааа:))))
Айде сега по същество - ше правим ли форумен часовник или не?
Изображение

kapkan
Специалист
Reactions:
Мнения: 2479
Регистриран: 27 яну 2012 22:01
Местоположение: Правец

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от kapkan » 11 фев 2014 17:32

Принципно съм съгласен,но като знам в другият форум как протича избора за модел,май не :(

DHM
Специалист
Reactions:
Мнения: 2375
Регистриран: 31 окт 2012 12:06

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от DHM » 11 фев 2014 17:40

beria написа:А ти вимпелче ли, делуксче ли, а? Щом говора глупости-немааааааааа:))))
Айде сега по същество - ше правим ли форумен часовник или не?
Я гласи винцето и не се разправяй :wink: :b
ПС Извинявам се за спама :muslim:
.

ТЕН
Специалист
Reactions:
Мнения: 1271
Регистриран: 22 яну 2013 14:04
Местоположение: Бургас

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от ТЕН » 13 фев 2014 21:00

Господа|Другари| мои братя имам предложение да се отвори тема Duti Free където без митнически | разбирай цензура| контрол да можем да си споделяме, да можем да се пошегуваме, да обсъдим нови придобивки без да се притесняваме ,че сме изтървали някоя дума. Имаше една тема-Нови придобивки- Ееее заключи се....Сигурен съм, че ще има голямо движение. Ако решите\гласувате-ЗА\ ще се намери кой да я отвори. Цапнати в устата дал ГОСПОД. Ааамиии ПРЕДЛАГАЙТЕ .....
Всю пшеницу за границу а Вам Дорогие колхозники приятное КИНО За въпроси на Л.С. или тел.0885334219

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от varban » 13 фев 2014 21:33

Когато несвикнали ме чуят, как говоря в завода, ушите им се навиват на тръбички.
Ама в нета рядко се изпускам. По една причина - написаното остава.

Като се появих тук, питах Павлин дали може да се попцувва. Щото места разни и обичаи разни. Той каза, че едва ли ще го изкефи. И е прав - такова писане предизвиква автокаталитична реакция, и след няколко седмици се чудиш, дали не си сбъркал форума.

Така че по-добре да не се отпускаме.

Има едно железно правило за поведение в мрежата - като в реалния живот, но по-добре.
Беше вярно, преди да се появи интернета, и след като дойде друга мрежа на негово място, пак ще си остане вярно.

Реалът дава много повече форми за общуване, в нета е само писане. Така че... пиши от таблет, ако набираш бързо на клавиатура :-)

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от Pavlin » 13 фев 2014 21:43

"Новите придобивки" обхваща почти всички мнения, и ако някой реши да разгледа или да потърси нещо, става неприятно да преглежда десетки страници. За целта най добре е да се пише по теми и марки. Отделно си имаме тема за каквото се сетите:
viewtopic.php?f=58&t=1747" onclick="window.open(this.href);return false;
А човек може да се шегува и почти без употреба на цинизми. :b

ТЕН
Специалист
Reactions:
Мнения: 1271
Регистриран: 22 яну 2013 14:04
Местоположение: Бургас

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от ТЕН » 14 фев 2014 17:08

Ама аз нямах в предвид да има цинизми или попръжни. Просто забелязах, че някой като покаже някой саат има 1-2-3 коментара и веднага хайде че оспамихме темата на колегата и така се спират коментарите и така се секват хората и затова, пък и това беше моментен порив.....
Всю пшеницу за границу а Вам Дорогие колхозники приятное КИНО За въпроси на Л.С. или тел.0885334219

Отговори

Върни се в “Всичко останало ----- Off Topic Discussions”