Коментари и предложения относно к-са "Часовник на месеца"

rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Re: Часовник на месеца.

Мнение от rosen_er » 19 май 2014 09:25

Предлагам за да избегнем "кашата" от предишния конкурс,всеки член на форума да има право да гласува само за един часовник.Просто една комплексна оценка е достатъчна.И вече според броя събрани гласове да има класиране на първо,втори и трето място.
П.П. Справедливо е часовниците да са придобити в месеца за ,който участват.

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Часовник на месеца.

Мнение от Pavlin » 19 май 2014 15:01

Начина на гласуване ще го добавим в последствие, но със сигурност няма да прилича на това от първия конкурс.
За първият месец от този конкурс, тоест Май, ще се допускат участия на часовници от по ранен етап. За следващите месеци, условието ще бъде, часовниците да бъдат придобити или показвани в месеца на участието им в конкурса. Така като говори и самото име на мероприятието :)

plamenhar
Специалист
Reactions:
Мнения: 2740
Регистриран: 17 апр 2012 14:49

Re: Часовник на месеца.

Мнение от plamenhar » 19 май 2014 15:25

Павлине,не ми е проблем Сейкото да не участва.
Ако ще се прави компромис не искам да е заради мен.
Може и аз да не съм разбрал точно условията.
Може да го преместиш в темата ми за ремонти.
А аз ще си го броя за месец април. :D

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Часовник на месеца.

Мнение от varban » 19 май 2014 15:31

Абе я помислете още малко :)

Да не ги купувате от магазин тия часовници!

За мен по-важно е кога е тръгнал, щото чак като тръгне, го броя за часовник. А някои искат месеци чакане, докато натъкмиш чарколяк :)

rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Re: Часовник на месеца.

Мнение от rosen_er » 19 май 2014 15:37

Сакън!Не това се иска.Просто да станат кристални условията и начина на гласуване,за да ни носи кеф този конкурс,а не да се "дърляме".
П.П. Докато пиша се появи и мнение на Върбан.Може и да си прав,Върбане,но Сашо е написал : "най-доброто което сме "уловили" през този месец" .Ако си на състезание по риболов и хванеш риба един кг. , не би да те чака някой да я "угоиш" до 5кг. и тогава да я теглят lol2 Пък и сам човек може да реши в кой момент да покаже претендента си - когато го открие или когато го възстанови .
Последна промяна 1 на rosen_er, променена общо 19 пъти

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Часовник на месеца.

Мнение от Pavlin » 19 май 2014 15:43

Понеже нямаше време за подготовка, за това нека първия месец участват и часовници от предни месеци. За следващите вече ще спазваме стриктно правилото. А и както казва Върбан, важно е кога е станал часовник.
Правим си го за удоволствие, нека се забавляваме :)

rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Re: Часовник на месеца.

Мнение от rosen_er » 19 май 2014 15:54

Съгласен съм с всичко ,което казваш.Но нека принципа да е като например при един конкурс за песен.Звучала вече някъде мелодия да не може да участва. :wink: Но това от следващия месец n_thumbsup

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Часовник на месеца.

Мнение от Pavlin » 19 май 2014 16:01

Роска, едни "улавят", други реставрират, трети нещо друго. Въпроса е когато имаш нещо интересно, да го споделиш и покажеш.
Аз например исках да участвам с едно Перего, което имам от две години, но чак сега му намерих части. В състоянието което го имах преди, не беше за показване. Мисля че не би трябвало да има проблеми да участвам с него. Така или иначе нямам време да го възстановя, ама принципно...

rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Re: Часовник на месеца.

Мнение от rosen_er » 19 май 2014 16:06

Доооообре де.Както решите.Важното е да се забавляваме.

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Часовник на месеца.

Мнение от Pavlin » 19 май 2014 16:26

rosen_er написа:Съгласен съм с всичко ,което казваш.Но нека принципа да е като например при един конкурс за песен.Звучала вече някъде мелодия да не може да участва. :wink: Но това от следващия месец n_thumbsup
n_thumbsup

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3681
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Часовник на месеца.

Мнение от Seikosha » 19 май 2014 17:42

Напълно съм съгласен с мнението,че е важно кога часовника е заработил,сглобен,реставриран и т.н. Ако това е станало в даденият месец,значи ,че може да се смята за участник,защото в този месец се е и "родил" И аз например изключително рядко купувам часовник,по който нямам какво да правя и съм купувал по 30-40 наведнъж,цели или части,донори и т.н. в инвестиционният период и сега всеки ден бъркам в някоя от кутиите и си казвам: "днеска ще е този" За месец май,имам "произведени" към 15-16 Сейкоши,така,че ,ако Сейкото на Пламен е завършен през май месец,е съвсем резонно да участва,това ,че е почти извън конкуренцията,ще видим накрая :wink:
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Потребителски аватар
Fenna
Специалист
Reactions:
Мнения: 827
Регистриран: 25 дек 2012 11:28

Re: Часовник на месеца.

Мнение от Fenna » 19 май 2014 17:58

Ей, сега ще ме карате да не си показвам днешния Зенит :)

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Часовник на месеца.

Мнение от varban » 19 май 2014 18:17

rosen_er написа: П.П. Докато пиша се появи и мнение на Върбан.Може и да си прав,Върбане,но Сашо е написал : "най-доброто което сме "уловили" през този месец" .Ако си на състезание по риболов и хванеш риба един кг. , не би да те чака някой да я "угоиш" до 5кг. и тогава да я теглят lol2 Пък и сам човек може да реши в кой момент да покаже претендента си - когато го открие или когато го възстанови .
Баш таман!
Кварцовата епопея така я почнах - събрах де що имах неработещи платки и ги включих към дебела батерия - да се угояват :-) След седмица повечето тръгнаха :-)
(Нямам обяснение, освен лош контакт; мъчих се да повторя с две други - дръжки!)

Потребителски аватар
varban
Moderator
Reactions:
Мнения: 4585
Регистриран: 26 май 2013 21:00
Местоположение: Казанлък
Контакти:

Re: Часовник на месеца.

Мнение от varban » 19 май 2014 18:19

rosen_er написа:Доооообре де.Както решите.Важното е да се забавляваме.
Ми да :-) Това е номера.
А с чужди може ли да се участва? :-! :-D O:-) :-D

Потребителски аватар
beria
Специалист
Reactions:
Мнения: 596
Регистриран: 16 май 2013 12:57

Re: м. Май

Мнение от beria » 12 юни 2014 08:59

То тука избирателната активност по-лоша и от евроизборите бре - 15 от 805 - 1.86%:)
Аз обаче мисля да продължавам да участвам, тея дни ще снимам едни нови попълнения.
Изображение

Отговори

Върни се в “Конкурси, инициативи, срещи и съобщения”