Януари - 2015

Часовник на месец Януари 2015г.

Анкетата свършва на 12 фев 2015 22:11

Ruhla Quartz - varban
0
Няма гласували
Poljot 17j all st.steel - мераклия
3
14%
Seiko 6309-7290 - penchod
1
5%
Poljot 2409 all st.steel - plamenhar
6
29%
Junghans FL. 22600 cal. J30 - Pavlin
1
5%
Карманно-настольные "Восток" 2209 - rosen_er
7
33%
ZIM 15J NOS - beria
0
Няма гласували
AGAT speed - beria
1
5%
Raketa - atanweb
2
10%
*Волна - fazana1
0
Няма гласували
Столичные - fazana1
0
Няма гласували
 
Общо гласове: 21

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3681
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Януари - месец първи :)

Мнение от Seikosha » 30 яну 2015 23:47

Мдааа ...ладен модел,той си е от последните произведени от голямата губерния и точно както казва и Пламен,ако се носи издържа не повече от година ,подобно на една цяла плеяда други,като тези големите Ракети "рибя кост" покритието е направо като огледално,но за нула време почва да се лющи и да се топи като лански сняг. Дали не се е спазвала вече технологията(най-вероятно) за предварително помедняване ,никелиране и т.н. не знам,но всичко което имам от този период,дори и малко да е носено,отдолу и по ръбовете мяза на гъз.
Иначе прякори много биха и прилепнали с тоя растер по средата,аз бих си я кръстил "En route"
(По пътя) в памет на един голям майтапчия на име Джек Керуък,който успя да обърне доста представи за доста неща в доста далечна за нас страна,а Алън Гинзбург в буквалният смисъл са осра с неговата поезия lol2 ,ма то тогава беше и най-ярката епоха на непукицизма - "децата на любовта" началото на 70-те. Абе хипи...Абее...голямо Ихууу.. падаше :mrgreen: Поредната заблуда на малкият човек,ма барем се напушваха като свирки и ич не им пукаше,ден до два беше и после и Боб Дилън спря да пее..... Дааа..... "Марш в кошарата". "Пътят" и паства,ако ще за някои да е и БАМ :lol: Интересно ,че имам спомен ,че и аз имах такава,може би за няколко дни,не помня,яко склерозата удри у канчето,ам или съм замерил в момент на вдъхновение някой гларус с нея,или все още е някъде из подземията на бърлогата :lol:
Успех Сашо с прекрасната кандидатка и да вземеш най-накрая да качваш снимките така ,че да може да се увеличават :wink:
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6194
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Януари - месец първи :)

Мнение от atanweb » 31 яну 2015 10:09

Аз ще споделя, че първата ми такава Ракета носих поне 2-3 години като дете (ученик около 4-ти клас) и вярно, че след това не беше като от витрина. Преди аз да я нося я е носил някой друг който я загубил в гората над хижа Пионерска в Рила където я намираме с счупено стъкло и чужди стрелки и по-късно става моя. Значи стават поне 4 години носене и 20 тина години в чекмеджето.
Ето снимка на часоника в първите дни от връщането на манията към него. http://postimg.org/image/h2p2dr7iz/" onclick="window.open(this.href);return false; - това е и една от първите снимки които съм правил за да се похваля. Въобще не съм знаел, че стрелките не са оригинални.
АААА Мишо, я виж поста по средата, там има един ред снимки който се отварят така както искаш.
Изображение

rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Re: Януари - месец първи :)

Мнение от rosen_er » 31 яну 2015 12:30

Pavlin написа:Чудесна е!
Интересно ми е този модел няма ли си прякор?
Момци,за какво ви е да давате прякор на Ракетката?Павлин според мен попита дали е известна с някакво название точно този модел Ракета.Не,няма.Аз поне не съм чувал.Някои модели са известни с прякорите си,тази не е от тях.Както и да я кръстим - само участниците в този форум ще знаем.Все едно да кажеш на на някои:"Отивам да изкъпя Мара".
От къде да разбере,че искаш да му кажеш,че отиваш на автомивка да измиеш Мазда-та си lol2

fazana1
Напреднал
Reactions:
Мнения: 202
Регистриран: 16 сеп 2014 15:50

Re: Януари - месец първи :)

Мнение от fazana1 » 31 яну 2015 17:52

Да се запиша и аз този месец
Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6194
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Януари - месец първи :)

Мнение от atanweb » 31 яну 2015 18:14

rosen_er написа:
Pavlin написа:Чудесна е!
Интересно ми е този модел няма ли си прякор?
Момци,за какво ви е да давате прякор на Ракетката?Павлин според мен попита дали е известна с някакво название точно този модел Ракета.Не,няма.Аз поне не съм чувал.Някои модели са известни с прякорите си,тази не е от тях.Както и да я кръстим - само участниците в този форум ще знаем.Все едно да кажеш на на някои:"Отивам да изкъпя Мара".
От къде да разбере,че искаш да му кажеш,че отиваш на автомивка да измиеш Мазда-та си lol2
Роска, а не те ли блазни поне малко мисълта, че и нашият форум оставя някакви следи в историята. Всички други прякори са тръгнали отнякъде и по точно в такива среди като нашата.
Ако споделят в някое тематично телевизионно предаване, че "Мира" е страхотен автомобил. Сигурен съм, че много фенове на Мазда ще асоциират за в бъдеще "Мира" и Мазда. И така или иначе твърдиш, че този модел няма прякор, ами ето и възможност за такъв.
:b
Изображение

rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Re: Януари - месец първи :)

Мнение от rosen_er » 31 яну 2015 18:15

Фазанче,това вече е много грубо за точно тази тема!Ако желаеш ,хвани сега чичо Гугъл и се опитай да разбереш защо ми е такава реакцията.
atanweb написа:
Роска, а не те ли блазни поне малко мисълта, че и нашият форум оставя някакви следи в историята. Всички други прякори са тръгнали отнякъде и по точно е такива среди като нашата.
Ако споделят в някое тематично телевизионно предаване, че "Мира" е страхотен автомобил. Сигурен съм, че много фенове на Мазда ще асоциират за в бъдеще "Мира" и Мазда. И така или иначе твърдиш, че този модел няма прякор, ами ето и възможност за такъв.
:b
Не знам,Сашо :redface Лично мен не ме блазни.

fazana1
Напреднал
Reactions:
Мнения: 202
Регистриран: 16 сеп 2014 15:50

Re: Януари - месец първи :)

Мнение от fazana1 » 31 яну 2015 19:08

След като Росен не ми хареса предния кандидат,защото е препечатка ще участвам с още един.
Изображение

Изображение

Изображение
Часовника е закупен от пазара в Тоян впетък ,и затова ви го представям в малко суров вид.

rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Re: Януари - месец първи :)

Мнение от rosen_er » 31 яну 2015 19:36

С каквото решиш.

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Януари - месец първи :)

Мнение от Pavlin » 31 яну 2015 21:00

Фазанчето е от скоро обсебен, за това още се учи момчето :)
Не всичко, което се нарича часовник е за този форум. Няма да се излагаме пред чужденците, я?!


За прякора на Ракета, питах наистина дали е известен някакъв. Но и ще се радвам ако ние й оставим такъв.
На мен ми харесва: Ракета- Сопло :)

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3681
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Януари - 2015

Мнение от Seikosha » 04 фев 2015 21:09

А нещо като анкета за м.януари? Нещо с копченца за натискане? Нещо много я олабихме работата напоследък.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Потребителски аватар
beria
Специалист
Reactions:
Мнения: 596
Регистриран: 16 май 2013 12:57

Re: Януари - 2015

Мнение от beria » 04 фев 2015 22:01

А къде изчезна и до-гласуването за 2014? Само на мен ли ми се губи след "перестройката" във форума?
Изображение

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6194
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Януари - 2015

Мнение от atanweb » 04 фев 2015 22:05

Не сме олабили, ами работим. До утре ще има анкета за м.Януари.
Изображение

rosen_er
Специалист
Reactions:
Мнения: 3864
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Re: Януари - 2015

Мнение от rosen_er » 04 фев 2015 22:17

beria написа:А къде изчезна и до-гласуването за 2014? Само на мен ли ми се губи след "перестройката" във форума?
viewforum.php?f=83" onclick="window.open(this.href);return false;
Горе "под шапката" :)

Seikosha
Специалист
Reactions:
Мнения: 3681
Регистриран: 11 фев 2013 21:37
Местоположение: Варна

Re: Януари - 2015

Мнение от Seikosha » 04 фев 2015 23:38

rosen_er написа:
beria написа:А къде изчезна и до-гласуването за 2014? Само на мен ли ми се губи след "перестройката" във форума?
viewforum.php?f=83" onclick="window.open(this.href);return false;
Горе "под шапката" :)
Тц, Росене ,четейки Лаврентий и зададеният му въпрос, прозирам,че нашият маслодоставчик,жадува за балотаж и лелее с неговата "стрела" да промуши сърцата на вси интелигентни и компетентни журита и вся осталная .... Нъцки Лаврентий,правилата пак бяха променени ,преди да бъдат създадени. Ма така е по-добре бе чоджум,ако погледнем на всякъде се говори за трима ,или тройка : Шведска тройка , Руска тройка (там участва и кон) тримата богатири, тримата мускетари, тримата глупаци .......

А това ,че се работи и се върши работа е добре.Както знаем,при извършване на работа се отделя енергия,а както знаем ,енергията не се губи. Значи все пак нещо ще остане.
"Човекът откри времето,Сейко го усъвършенства" " 浪人 "

Потребителски аватар
beria
Специалист
Reactions:
Мнения: 596
Регистриран: 16 май 2013 12:57

Re: Януари - 2015

Мнение от beria » 05 фев 2015 09:19

Тука не позна младеж, както бях писал - предпочитам да си има 2, 3, ...n първи места, както си беше определено след гласуването.
Още повече, че аз лично гласувах за твойто часвовниче и пак бих гласувал за него:)
Просто ми е странно, че се появи такова гласуване и изчезна без никакви коментари. И въобще след перестройката нещо доста постове ми се губят, разбъркаха ли се нещо, аз ли се омотах...
Изображение

Отговори

Върни се в “Конкурси, инициативи, срещи и съобщения”