Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Тук пишем за каквото се сетим
darmadan
Напреднал
Reactions:
Мнения: 371
Регистриран: 17 фев 2016 21:41
Местоположение: Варна

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от darmadan » 12 ное 2016 14:43

От телефона не мога да вляза и в двата форума,но пък за други сайтове всичко е наред.От компа влизам нормално навсякъде.

Потребителски аватар
omegaqq
Moderator
Reactions:
Мнения: 1374
Регистриран: 04 яну 2012 22:27

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от omegaqq » 10 фев 2017 08:31

Честито на всички колеги, във форума са написани 55555 мнения. Моето е 55556. Дано скоро отпразнувана и 100000-то.

stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от stepona555 » 10 фев 2017 11:23

Да готин юбилей , ние с 555 го чувстваме като двоен празник
Изображение

stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от stepona555 » 18 яну 2018 19:14

От ден два , два админа си пишат в една заключена тема , абе тя лекозаключена , явно не е щракнал добре ключа.
Ние редовите членове и членки четем в захлас , лющим семки и се надаме на добър край , както сме свикнали от сериалите.
Даже си взех машина за пуканки , то пък сега кукуруз трябвало.
Пиша тук понеже след като стои долу надпис Заключена , няма какво да пробвам.
:D :b
Изображение
publicar fotos
Изображение

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6194
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от atanweb » 18 яну 2018 19:32

Ами така, де информацията в тази тема иде с'више...
То като в библията, всеки може да тълкува сам, а е написано едно и също... пак с'више дошло.
Майтапа настрани, хахаха, просто не съм видял, че темата е заключена пък се чудих къде да пльосна това железно менте.
Изображение

Потребителски аватар
omegaqq
Moderator
Reactions:
Мнения: 1374
Регистриран: 04 яну 2012 22:27

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от omegaqq » 18 яну 2018 20:25

Ми тъпо е наистина! И аз не съм видял, че е заключена. Е вече не е така и всички могат да коментират в темата!

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6194
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от atanweb » 14 апр 2018 10:37

Привет на всички.
Както вече сте забелязали има проблем с някой от изображенията поставени в Постимидж
Т.е. много стари снимки от преди няколко години са налични и работят, но последните не се показват.
Естествено те ползват много сървъри и когато се напълни един започват втори, трети, 55-ти и т.н.
Сега неудобството е в това, че сменят и домейна. той завършва на СС. Така, че ако искате да видите някоя от последните снимки които не се визуализират е нужно да смените .org в линка с .cc
Така ще можете да видите снимката. Да това е неудобно наистина. Има начини това да се получи автоматично, но на този етап мисля, че трябва още малко да се изчака. Възможно е отново да има промени и цялата процедура която е необходима да бъде напразна или повтаряна. А и да призная точно тези дни времето ми е ограничено, а си трябва доста четене и проучване за подобни промени.
Изображение

stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от stepona555 » 26 май 2018 15:18

Като гледам по другите форуми снимките се оправиха.
Не съм спец по бази данни , но доколкото знам трябва да се добави един ред само , ако види .орг да го сменя на .сс !
аз си ги отварям , ама и на мен понякога ми писва особено като търся снимка на някой часовник , а друг може и направо да пропусне някоя интересна тема .
Ако никой от модераторите не иска да рискува да оправи проблема , може да ползваме помощ от приятел , аз познавам няколко които биха добавили този ред.
Ясно че е по лесно на автопилот , но всеки полет свършва , а и в случая не нарушаваме основния принцип , не трогай если работает.
Поздрави и весел край на седмицата на всички
Изображение

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6194
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от atanweb » 26 май 2018 16:25

Мдааа това си е проблем спор няма. Някак все бих могъл да го добавя този ред. Но за съжаления нямам достъп до хостинга. Но и предложението за помощ също е добро за да не губя време и да правя нещо което не съм правил а пък някой който го прави ... ще му трябват не повече от 5 минути......, стига да получим достъп до хостинга т.е. DB.
Изображение

stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от stepona555 » 28 юли 2018 14:12

Бутона Виж собствените си мнения е променил функцията си и не ми показва моите мнения , а темите в които съм писал нещо , от контролния панел също отваря лист с темите , а не с мненията както беше преди и е логично .
АЗ например когато ми се дочете нещо написано от мъдър човек , си чета само моите мнения , а сега трябва да прегледам цяла тема за да открия къде каква глупост съм изръсил.
Като се има предвид коя сме дата , поставям го като спешна задача за началото на октомври да си се върне както си беше преди.
Поздрави
Изображение

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6194
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от atanweb » 28 юли 2018 14:41

Като цяло не са правени промени в структурата на форума, нито файлове, нито ъпдейти.
Аз дори не бях сигурен къде е този бутон, щото не го ползвам, но го намерих. Да излизат теми.
Ако пък искаш да си влизаш в списъка с твоите мнения, можеш да ползваш
search.php?author_id=15028&sr=posts" onclick="window.open(this.href);return false;
този бутон пък се намира в твоя профил.
Възможно е след преминаване на някакъв брой мнения те да излизат вече като теми... де да знам.
Изображение

stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от stepona555 » 28 юли 2018 15:17

Благодаря за светкавичния отговор , който обаче не ми помага изцяло.
Горе вдясно на екрана е бутон Виж собствените си мнения , вътре в профила има бутон Покажи личните мнения , при мен и двата работят аналогично и ми изваждат теми , а не мнения , даже без да ги натискаш като застанеш върху тях , долу вляво показва къде ще ме прати и е еднакво и за двата.
С една дума не мога да достигна до линка който ти любезно ми предостави , сега ще си го запиша някъде.
Изображение

stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от stepona555 » 30 юли 2018 17:46

Вече съм в София и на друг комп с друг браузър проблема е същия , не ми показва мненията , а темите .
Ако това може с нещо да помогне за решаване на проблема. Явно не е от моя комп на който доста реклами и бисквити са посечени завинаги
Изображение

Потребителски аватар
omegaqq
Moderator
Reactions:
Мнения: 1374
Регистриран: 04 яну 2012 22:27

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от omegaqq » 30 юли 2018 19:59

^ Влизаш в профила си и натискаш върху линка обозначен със стрелка.

Изображение
Ако има някакво значение и в рдуги форуми бутона "Виж собствените си мнения" показва същото като тук.

stepona555
Специалист
Reactions:
Мнения: 3012
Регистриран: 07 окт 2015 21:42
Местоположение: N36° 26' 08" , W5° 6' 29"

Re: Мнения и препоръки към форума - обратна връзка.

Мнение от stepona555 » 31 юли 2018 09:08

Радвам се че двамата админи ми показаха къде ми е контролния панел , жалкото е че не четат какво пиша , като натисна на тоя бутон излизат теми , а не конкретните мои мнения в тия теми.
Благодаря за усилията , не е фатално , оправяям се.
Поздрави
Изображение

Отговори

Върни се в “Всичко останало ----- Off Topic Discussions”