Какво изтървахте защото дремахте и още ви е яд

Тук пишем за каквото се сетим
Отговори
stepona555
Специалист
Reactions:
Регистриран: 07 окт 2015 21:42

Какво изтървахте защото дремахте и още ви е яд

Мнение от stepona555 » 29 юни 2020 21:19

Всички качваме в темата нови продобивки какво сме намерили и спечелили.
Не знам за вас ама аз понякога си харесам нещо и от заплес или егн стоя зяпам други глупости и като погледна , свършило и някой друг си налива студена бира доволен от покупката си .
А аз се ядосвам на себе си и не ми минава докато не изпусна нещо друго , и колелото се завърта.
Ето последния случай , стоях гледах и нещо не натиснах и дотам...
Изображение
Изображение
Изображение
265 ГДР марки септември 80 с двете кутийки и гаранцията n_sad , мъка , ще взема да посегна на една :b

Така може да стане интересна тема , току виж това което покажете че сте изтървали , аз го имам и се чудя защо дреме в някоя кутия.
Или пък се похвалите че един дремал друг спечелил , колко е залива , мен все ме страх да не нагазя във периметъра на началника като бракониерствам в немски води.
Поздрави
Изображение

Потребителски аватар
agrozev
Reactions:
Регистриран: 19 юни 2020 19:44

Re: Какво изтървахте защото дремахте и още ви е яд

Мнение от agrozev » 29 юни 2020 21:35

Ами така е, убедил съм се - харесаш ли си нещо - вземай го, на протакай ! Конкуренцията не спи ! Ако се забавиш, изчезва, уви. Имат значение и законите на Мърфи, също.
Жалко за Руулата, покрай разговорите за тези стари кварцови часовници започнах да ги харесвам.
Снощи гледах тази, но се отказах, струва ми се че циферблатът е съсипан :
https://balkan.auction/bg/auction/53444 ... ichna-bzts
Иначе аз проспах един часовник Прим, викам си "то в България много не ги тачат", "тези дни ще пиша на продавача, ама айде да не е сега". И часовникът изчезна … Беше ми малко по-нов за вкуса, ама аз уж ги събирам ! Нищо, аз бързо се утешавам с нови придобивки, пък гледам че и ти си придобил една кутия часовници днес, емоциите са гарантирани !

rosen_er
Специалист
Reactions:
Регистриран: 19 яну 2012 19:20

Мнение от rosen_er » 30 юни 2020 07:19

Аз пък друга философия имам:"Ако за един часовник е било писано да дойде при теб - няма да отиде при друг."
Доста лични примери ми се събраха.

stepona555
Специалист
Reactions:
Регистриран: 07 окт 2015 21:42

Мнение от stepona555 » 30 юни 2020 08:54

И аз да имам като твоята нива за преораване всяка събота , ще гледам философски на живота.
А тук още не работят пазарите , поне почнаха да ги разчертават с посока на движение.
Като отворят 50 км на изток в събота , и там тъмните искат 20 евро за Касио без батерия.
После 50 км на запад в неделя там пък идват много англичани и цените хич не радват.
Ама какво да правиш , бориме се колко можем.

Аз имах предвид електронните покупки , когато докато умуваш за нещо , и го видиш в графата продадено.
Поздрави и нека по малко да пишете в тая тема.
Изображение

Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Регистриран: 20 яну 2012 22:02

Мнение от atanweb » 30 юни 2020 15:38

Хубава тема... що мъка до сега съм могъл да споделя тука. А съм сигурен, че тези часовници и инструменти си бяха мои по примера на Росен. Ама други ги купиха и после ми е болно.
Изображение

Отговори

Върни се в “Всичко останало ----- Off Topic Discussions”