Фантазия.
Поздравления!
Търсенето върна 6299 резултата
- 10 Юни 2026 21:35
- Форум: Японски, китайски, немски, френски, английски и други
- Тема: Разни немски марки
- Отговори: 23
- Преглеждания: 20974
- 10 Юни 2026 21:32
- Форум: Съветски и руски часовници
- Тема: Пoлет / Poljot
- Отговори: 734
- Преглеждания: 370534
Re: Пoлет / Poljot
Много хубав!
- 09 Юни 2026 17:06
- Форум: Механизми
- Тема: Ronda cal.RL1223 ръчен механичен с аларма
- Отговори: 7
- Преглеждания: 2428
Re: Ronda cal.RL1223 ръчен механичен с аларма
Привет Миро
Ето тук има части за този калибър
цяла поредица за една бира пари.... стига да е там твоята.
мисля, че е на долния ред
https://www.ebay.de/itm/277789411586
и тук също други части
https://www.ebay.de/itm/277976279194
за любопитните могат да видят частите на механизма тук
https://www ...
Ето тук има части за този калибър
цяла поредица за една бира пари.... стига да е там твоята.
мисля, че е на долния ред
https://www.ebay.de/itm/277789411586
и тук също други части
https://www.ebay.de/itm/277976279194
за любопитните могат да видят частите на механизма тук
https://www ...
- 05 Юни 2026 20:55
- Форум: Всичко останало ----- Off Topic Discussions
- Тема: Снимки и клипчета
- Отговори: 424
- Преглеждания: 273303
Re: Снимки и клипчета
Здравей Любо,
този клип е фейк, да показва какво може да бъде постигнато, но още в самото начало има ИИ кадри.
също така този модел 122,123,124 ЧС са от 70 години, а не както пише в заглавието на клипа. Също така намерен в гората и изровен от земята и да работи при леко разклащане... ами питай Иван ...
този клип е фейк, да показва какво може да бъде постигнато, но още в самото начало има ИИ кадри.
също така този модел 122,123,124 ЧС са от 70 години, а не както пише в заглавието на клипа. Също така намерен в гората и изровен от земята и да работи при леко разклащане... ами питай Иван ...
- 04 Юни 2026 12:51
- Форум: Форумни колекции ----- User collections
- Тема: Часовниците на Agrozev (Александър Грозев).
- Отговори: 395
- Преглеждания: 245042
Re: Часовниците на Agrozev (Александър Грозев).
Браво! Поредното Браво.
След лукса на Пасат-а, съвсем не мога да остана безучастен за показаният Темис. Страхотен сладур. Много як.
Браво и за Столичният. Редки са. Къде потънаха всички дето ги събирахме преди 10-15 години. Май си стоят в нашите колекций по кутийте. Браво, това прави редкажите още ...
След лукса на Пасат-а, съвсем не мога да остана безучастен за показаният Темис. Страхотен сладур. Много як.
Браво и за Столичният. Редки са. Къде потънаха всички дето ги събирахме преди 10-15 години. Май си стоят в нашите колекций по кутийте. Браво, това прави редкажите още ...
- 04 Юни 2026 12:46
- Форум: Японски, китайски, немски, френски, английски и други
- Тема: Ruhla
- Отговори: 110
- Преглеждания: 103603
Re: Ruhla
Синьо лято. Напомня ми на серияла.
- 04 Юни 2026 12:45
- Форум: Ремонти, "направи си сам" и "как се прави"
- Тема: Ремонт на часовник от пилотската кабина -Junghans Messerschmitt WW2
- Отговори: 8
- Преглеждания: 189
Re: Ремонт на часовник от пилотската кабина -Junghans Messerschmitt WW2
Интересно кой е първообразът на този дизайн на хронографните мостове. Има го и при ръчните.
При този наистина да ти е кеф да го ремонтираш. Едри големи и здрави части. Сигурен съм, че съвсем скоро ще тиктака, А до тогава търси метална кутия за съхранение. Или направо Месершмит.
При този наистина да ти е кеф да го ремонтираш. Едри големи и здрави части. Сигурен съм, че съвсем скоро ще тиктака, А до тогава търси метална кутия за съхранение. Или направо Месершмит.
- 16 Май 2026 14:30
- Форум: Швейцарски часовници
- Тема: Dugena
- Отговори: 26
- Преглеждания: 25383
Re: Dugena
Страхотна!
Механизма е много, много добър. Я да се порадваме на баланса и тежестите му.
Браво! поздравления!
Механизма е много, много добър. Я да се порадваме на баланса и тежестите му.
Браво! поздравления!
- 16 Май 2026 14:26
- Форум: Японски, китайски, немски, френски, английски и други
- Тема: Orient
- Отговори: 210
- Преглеждания: 162028
Re: Orient
Ай този е пътувал през времето. Маркерите на безела са толкова пресни, че се обзалагам, че не е носен въобще.
Поздравления!
Поздравления!
- 09 Май 2026 08:59
- Форум: Ремонти, "направи си сам" и "как се прави"
- Тема: Смазване и видове смазки за механизми
- Отговори: 21
- Преглеждания: 15871
- 08 Май 2026 16:35
- Форум: Дискусии ----- Watch Discussions
- Тема: Просто преминаващи часовници. Впечатления.
- Отговори: 197
- Преглеждания: 181858
Re: Просто преминаващи часовници. Впечатления.
https://i.postimg.cc/mczKZz4d/DSC-0002.jpg
https://i.postimg.cc/8F297pPp/DSC-0010.jpg
https://i.postimg.cc/hJk6XDPG/DSC-0011.jpg
Ето ги първите снимки.
Микро-роторите не са често срещани, а защо не знам.
Силно се надявам да го подкарам.
калибър Buren 1282 като основен с 21 или 30 камъка и ...
https://i.postimg.cc/8F297pPp/DSC-0010.jpg
https://i.postimg.cc/hJk6XDPG/DSC-0011.jpg
Ето ги първите снимки.
Микро-роторите не са често срещани, а защо не знам.
Силно се надявам да го подкарам.
калибър Buren 1282 като основен с 21 или 30 камъка и ...
- 06 Май 2026 19:57
- Форум: Дискусии ----- Watch Discussions
- Тема: Просто преминаващи часовници. Впечатления.
- Отговори: 197
- Преглеждания: 181858
Re: Просто преминаващи часовници. Впечатления.
Junghans cal.SW500 - ETA7750 много красив дизайн запазена марка, разпознаваем от 100м разстояние. Макс Бил е доста популярен. Адски удобен. Лек часовник с винтидж усещане. Наложи се да сменям стъклото. Оригинала е 50 евро. Успях да намеря за 9 евро на Стернкройц което всъщност вероятно е същото ...
- 04 Май 2026 12:46
- Форум: Форумни колекции ----- User collections
- Тема: Часовниците на Agrozev (Александър Грозев).
- Отговори: 395
- Преглеждания: 245042
Re: Часовниците на Agrozev (Александър Грозев).
Браво, особености за Дугена-та и Гуда-та.
И в патиниралите има много чар.
И в патиниралите има много чар.
- 28 Апр 2026 17:50
- Форум: Японски, китайски, немски, френски, английски и други
- Тема: Orient
- Отговори: 210
- Преглеждания: 162028
Re: Orient
Интересен, много рядко се среща нещо старо на Ориент. Повечето японски са някакви Сейко, ти май беше фен на тази марка. Аз също... ама малко ми изветря, от 6-7 години съм голям фен на Ситизен-ите, също и на някой по-едри модели на Ориент *например KingDiver, защото просто не съм попадал на нещо ...
- 25 Апр 2026 12:10
- Форум: Всичко останало ----- Off Topic Discussions
- Тема: Да си спомним нашият приятел колега и ментор. Върбан Пешков
- Отговори: 54
- Преглеждания: 63294
Re: Да си спомним нашият приятел колега и ментор. Върбан Пешков
Вечна памет!
Помним Върбан, помним го с хубаво и ни липсва.
Времето няма да го заличи.
Изминаха 10 години от трагичната новина.
За теб приятелю!

Помним Върбан, помним го с хубаво и ни липсва.
Времето няма да го заличи.
Изминаха 10 години от трагичната новина.
За теб приятелю!


