Здравей Любо,
този клип е фейк, да показва какво може да бъде постигнато, но още в самото начало има ИИ кадри.
също така този модел 122,123,124 ЧС са от 70 години, а не както пише в заглавието на клипа. Също така намерен в гората и изровен от земята и да работи при леко разклащане... ами питай Иван ...
Търсенето върна 6296 резултата
- 05 Юни 2026 20:55
- Форум: Всичко останало ----- Off Topic Discussions
- Тема: Снимки и клипчета
- Отговори: 424
- Преглеждания: 272980
- 04 Юни 2026 12:51
- Форум: Форумни колекции ----- User collections
- Тема: Часовниците на Agrozev (Александър Грозев).
- Отговори: 394
- Преглеждания: 244652
Re: Часовниците на Agrozev (Александър Грозев).
Браво! Поредното Браво.
След лукса на Пасат-а, съвсем не мога да остана безучастен за показаният Темис. Страхотен сладур. Много як.
Браво и за Столичният. Редки са. Къде потънаха всички дето ги събирахме преди 10-15 години. Май си стоят в нашите колекций по кутийте. Браво, това прави редкажите още ...
След лукса на Пасат-а, съвсем не мога да остана безучастен за показаният Темис. Страхотен сладур. Много як.
Браво и за Столичният. Редки са. Къде потънаха всички дето ги събирахме преди 10-15 години. Май си стоят в нашите колекций по кутийте. Браво, това прави редкажите още ...
- 04 Юни 2026 12:46
- Форум: Японски, китайски, немски, френски, английски и други
- Тема: Ruhla
- Отговори: 109
- Преглеждания: 103430
Re: Ruhla
Синьо лято. Напомня ми на серияла.
- 04 Юни 2026 12:45
- Форум: Ремонти, "направи си сам" и "как се прави"
- Тема: Ремонт на часовник от пилотската кабина -Junghans Messerschmitt WW2
- Отговори: 8
- Преглеждания: 91
Re: Ремонт на часовник от пилотската кабина -Junghans Messerschmitt WW2
Интересно кой е първообразът на този дизайн на хронографните мостове. Има го и при ръчните.
При този наистина да ти е кеф да го ремонтираш. Едри големи и здрави части. Сигурен съм, че съвсем скоро ще тиктака, А до тогава търси метална кутия за съхранение. Или направо Месершмит.
При този наистина да ти е кеф да го ремонтираш. Едри големи и здрави части. Сигурен съм, че съвсем скоро ще тиктака, А до тогава търси метална кутия за съхранение. Или направо Месершмит.
- 16 Май 2026 14:30
- Форум: Швейцарски часовници
- Тема: Dugena
- Отговори: 26
- Преглеждания: 25340
Re: Dugena
Страхотна!
Механизма е много, много добър. Я да се порадваме на баланса и тежестите му.
Браво! поздравления!
Механизма е много, много добър. Я да се порадваме на баланса и тежестите му.
Браво! поздравления!
- 16 Май 2026 14:26
- Форум: Японски, китайски, немски, френски, английски и други
- Тема: Orient
- Отговори: 210
- Преглеждания: 161791
Re: Orient
Ай този е пътувал през времето. Маркерите на безела са толкова пресни, че се обзалагам, че не е носен въобще.
Поздравления!
Поздравления!
- 09 Май 2026 08:59
- Форум: Ремонти, "направи си сам" и "как се прави"
- Тема: Смазване и видове смазки за механизми
- Отговори: 21
- Преглеждания: 15836
- 08 Май 2026 16:35
- Форум: Дискусии ----- Watch Discussions
- Тема: Просто преминаващи часовници. Впечатления.
- Отговори: 197
- Преглеждания: 181576
Re: Просто преминаващи часовници. Впечатления.
https://i.postimg.cc/mczKZz4d/DSC-0002.jpg
https://i.postimg.cc/8F297pPp/DSC-0010.jpg
https://i.postimg.cc/hJk6XDPG/DSC-0011.jpg
Ето ги първите снимки.
Микро-роторите не са често срещани, а защо не знам.
Силно се надявам да го подкарам.
калибър Buren 1282 като основен с 21 или 30 камъка и ...
https://i.postimg.cc/8F297pPp/DSC-0010.jpg
https://i.postimg.cc/hJk6XDPG/DSC-0011.jpg
Ето ги първите снимки.
Микро-роторите не са често срещани, а защо не знам.
Силно се надявам да го подкарам.
калибър Buren 1282 като основен с 21 или 30 камъка и ...
- 06 Май 2026 19:57
- Форум: Дискусии ----- Watch Discussions
- Тема: Просто преминаващи часовници. Впечатления.
- Отговори: 197
- Преглеждания: 181576
Re: Просто преминаващи часовници. Впечатления.
Junghans cal.SW500 - ETA7750 много красив дизайн запазена марка, разпознаваем от 100м разстояние. Макс Бил е доста популярен. Адски удобен. Лек часовник с винтидж усещане. Наложи се да сменям стъклото. Оригинала е 50 евро. Успях да намеря за 9 евро на Стернкройц което всъщност вероятно е същото ...
- 04 Май 2026 12:46
- Форум: Форумни колекции ----- User collections
- Тема: Часовниците на Agrozev (Александър Грозев).
- Отговори: 394
- Преглеждания: 244652
Re: Часовниците на Agrozev (Александър Грозев).
Браво, особености за Дугена-та и Гуда-та.
И в патиниралите има много чар.
И в патиниралите има много чар.
- 28 Апр 2026 17:50
- Форум: Японски, китайски, немски, френски, английски и други
- Тема: Orient
- Отговори: 210
- Преглеждания: 161791
Re: Orient
Интересен, много рядко се среща нещо старо на Ориент. Повечето японски са някакви Сейко, ти май беше фен на тази марка. Аз също... ама малко ми изветря, от 6-7 години съм голям фен на Ситизен-ите, също и на някой по-едри модели на Ориент *например KingDiver, защото просто не съм попадал на нещо ...
- 25 Апр 2026 12:10
- Форум: Всичко останало ----- Off Topic Discussions
- Тема: Да си спомним нашият приятел колега и ментор. Върбан Пешков
- Отговори: 54
- Преглеждания: 63193
Re: Да си спомним нашият приятел колега и ментор. Върбан Пешков
Вечна памет!
Помним Върбан, помним го с хубаво и ни липсва.
Времето няма да го заличи.
Изминаха 10 години от трагичната новина.
За теб приятелю!

Помним Върбан, помним го с хубаво и ни липсва.
Времето няма да го заличи.
Изминаха 10 години от трагичната новина.
За теб приятелю!

- 23 Апр 2026 17:55
- Форум: Форумни колекции ----- User collections
- Тема: Часовниците на Agrozev (Александър Грозев).
- Отговори: 394
- Преглеждания: 244652
Re: Часовниците на Agrozev (Александър Грозев).
Заря-та въобще не я бях виждал.. Хубава като квадратно слънце. Браво! Бялата Ракета е много симпатична, някак лека и ефирна с простотата си. Някакъв вид съветски Мак-Бил. Но да не подценяваме и Секонда-та. Много елегантна.
Поздравления! А аз сега ще преровя да видя какво може да изпадне, че не съм ...
Поздравления! А аз сега ще преровя да видя какво може да изпадне, че не съм ...
- 19 Апр 2026 14:40
- Форум: Търся, Купувам ----- Wanted
- Тема: Търся си два стенни
- Отговори: 20
- Преглеждания: 11582
Re: Търся си два стенни
Привет, весело си прекарваш с чуждите часовници, пък и късмет имаш явно и то в голямо количество. Оплетена спирала.. и след това даже да работи часовника, без да имаш кой знае какъв опит е голям късмет.
Давай смело... на много часовници на които можеш да тренираш... питай всичките си колеги за разни ...
Давай смело... на много часовници на които можеш да тренираш... питай всичките си колеги за разни ...
- 16 Апр 2026 20:03
- Форум: Всичко останало ----- Off Topic Discussions
- Тема: Петъчният Ви часовник
- Отговори: 1444
- Преглеждания: 723616
Re: Петъчният Ви часовник
Навивам го днес в четвъртък вечер за да е готов утре рано сутрин. Ставам ежедневно в 4:20ч.
Днес Грозев ме вдъхнови с неговата Дружба-Восток, аз понеже нямам, та реших по ново руско-китайско изделие да понося.
Пожелавам ви хубави почивни дни.
https://i.postimg.cc/75KWqfrt/20260416-200702.jpg ...
Днес Грозев ме вдъхнови с неговата Дружба-Восток, аз понеже нямам, та реших по ново руско-китайско изделие да понося.
Пожелавам ви хубави почивни дни.
https://i.postimg.cc/75KWqfrt/20260416-200702.jpg ...

