Ролекс отварачка. Oyster case Opener

Отговори
Потребителски аватар
atanweb
Moderator
Reactions:
Мнения: 6223
Регистриран: 20 яну 2012 22:02
Местоположение: гр. Кюстендил/NRW

Ролекс отварачка. Oyster case Opener

Мнение от atanweb » 14 ное 2020 11:55

Здравейте. Случи ми се напоследък да отварям доста реплики, хомиджи, че дори и два оригинала с този тип капаци.
Сещате се фини цзъбчета в окръжност. Получих и съвет който сработва добре ще го кажа и на вас.
Залепвате двойнолепяща 3М лепенка на гладко острие на кухненски нож. Другат страна на лепенката на добре обезмаслен и почистен заден капак на ойстер касата. След 1 час изчакване завъртате ножа и касата се отваря.

Да ама това е само когато ти се налага рядко. А на мен за 3 месеца над 10 пъти. Пък и не исках да драскам оригиналите.
Имах желание да купя нещо по качествено. Иван ми показа някой страхотни предложения, но и цената е висока.
Реших да видя как са китайчетата. Дават им добра потребителкса оценка в залива или али експрес.
Цената не е висока според мен за 18 евро с безплатна доставка. Имаше и по евтини варианти, но трябваше да чакам от Китай да пристигне.

Снимки и препоръки. Инструментчето е отлично. Стегнато и не виждам с какво ще навреди дори на оригинален Роли.

Изображение

Изображение

Изображение

Поздарви!
Изображение

ivan_p_uzunov
Специалист
Reactions:
Мнения: 1163
Регистриран: 07 яну 2015 21:50

Re: Ролекс отварачка. Oyster case Opener

Мнение от ivan_p_uzunov » 15 ное 2020 08:08

Мисля че с времето задния капак може лесно да залепне към касата и да стане трудно отвъртането му ! С Това което показваш може би ще стане само ако имаш правилна моторика на ръцете и здрави нерви .-но това разбира се е само мое мнение! :b

ivan_p_uzunov
Специалист
Reactions:
Мнения: 1163
Регистриран: 07 яну 2015 21:50

Re: Ролекс отварачка. Oyster case Opener

Мнение от ivan_p_uzunov » 16 ное 2020 07:06

Изображение
Мога да гарантирам че този модел на американците наречен простичко Vigor-LG - OPENALL waterproof case wrengh- Е много добре направен и никога няма да ви подведе . В момента си чакам и остатъка от комплекта с който се отварят чрез три точкова отварачка задните капаци на други модели часовници. :b

ivan_p_uzunov
Специалист
Reactions:
Мнения: 1163
Регистриран: 07 яну 2015 21:50

Re: Ролекс отварачка. Oyster case Opener

Мнение от ivan_p_uzunov » 24 яну 2021 17:04

Мина доста време ,но все пак нека да покажа .
Изображение
това е американската версия на триточкова отварачка Vigor -LG
Изображение
Тя е с 4-ри комплекта накрайници .-Според мен е много добре направена .
Изображение

Изображение

Изображение



Изображение

Отговори

Върни се в “Часовникарски инструменти. Приложение.”