Интересни часовници от аукциони.

Oбсъждане на часовници и всичко свързано с тях. Ако имате въпроси относно идентификация, тук е мястото да ги зададете
Потребителски аватар
the collector
Специалист
Reactions:
Мнения: 1279
Регистриран: 05 фев 2015 02:42
Местоположение: София

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от the collector » 21 авг 2015 21:31

miroman написа:
the collector написа:Е, как можеш да си помислиш такова нещо?! :o Твоите цени са така нормални! lol2
[offtopic]
Ех, че смешно... Да ти кажа нещо друго смешно - един виц:
Върви си един рибар, огънат под тежестта на 30-килограмов сом. Покрай него минава друг с кофа, пълна с 20-сантиметрови хамсийки, и подигравателно му подвиква "Какво колега, цял ден само една риба ли хвана?"
[/offtopic]

Поздрави, Миро.
Хамсийките са ловени с желание от човек, който ги цени и не са за продаване. drool2
При други хора обаче, нещата са като рибар на платен водоем. :D Къде е смисъла от Сом, плащан скъпо и прескъпо, а е наречен за търговия?! Ще залежи, ще се вмирише, ще им омръзне на хората да го гледат...
Търговията трябва да е на човек в кръвта и не се учи в математически гимназии. nono
"Бог може да ни изпраща терористи, но мой дълг е да му ги върна обратно."
В. В. Путин

Ice eyes
Напреднал
Reactions:
Мнения: 102
Регистриран: 19 дек 2013 21:40

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от Ice eyes » 22 авг 2015 15:30

the collector,ако miroman е отказал да Ви продаде някой от часовниците си,това не е причина да правите язвителни забележки по негов адрес.Още повече,че и вашата надценка не е 20%.Всеки е свободен да купува и продава както желае.

Потребителски аватар
the collector
Специалист
Reactions:
Мнения: 1279
Регистриран: 05 фев 2015 02:42
Местоположение: София

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от the collector » 22 авг 2015 18:22

Ice eyes написа:the collector,ако miroman е отказал да Ви продаде някой от часовниците си,това не е причина да правите язвителни забележки по негов адрес.Още повече,че и вашата надценка не е 20%.Всеки е свободен да купува и продава както желае.
Нещо не схващам тези свободни съчинения! lol2
"Бог може да ни изпраща терористи, но мой дълг е да му ги върна обратно."
В. В. Путин

Ice eyes
Напреднал
Reactions:
Мнения: 102
Регистриран: 19 дек 2013 21:40

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от Ice eyes » 22 авг 2015 22:25

Е,след като имате проблем със схващането,ще опитам да Ви помогна.

the collector:
Е, как можеш да си помислиш такова нещо?! :o Твоите цени са така нормални! lol2

Аз това го схващам като язвителна забележка(превиващото се от смях човече и на мен ми е любим емотикон).


the collector:
При добър търговец резонната отстъпка за сънародник трябва да е долар към лев 1:1 и допълнителна отстъпка.

the collector:
Ако си пуснал нещо на стойност 20 долара, то трябва да си купил този предмет на максимум 5 до 7 лева. Ако предположим, че го продадеш за 15 лева на някой сънародник, то ще имаш 100% печалба и това е точно схемата, за която говоря.

Надявам се,че свободните ми съчинения вече са схванати.

Потребителски аватар
the collector
Специалист
Reactions:
Мнения: 1279
Регистриран: 05 фев 2015 02:42
Местоположение: София

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от the collector » 23 авг 2015 00:27

Ice eyes написа:Е,след като имате проблем със схващането,ще опитам да Ви помогна.

the collector:
Е, как можеш да си помислиш такова нещо?! :o Твоите цени са така нормални! lol2

Аз това го схващам като язвителна забележка(превиващото се от смях човече и на мен ми е любим емотикон).


the collector:
При добър търговец резонната отстъпка за сънародник трябва да е долар към лев 1:1 и допълнителна отстъпка.

the collector:
Ако си пуснал нещо на стойност 20 долара, то трябва да си купил този предмет на максимум 5 до 7 лева. Ако предположим, че го продадеш за 15 лева на някой сънародник, то ще имаш 100% печалба и това е точно схемата, за която говоря.

Надявам се,че свободните ми съчинения вече са схванати.
Ти си ми изровил цитати от различни теми месеци назад-не бях наясно, че имам такъв почитател. :saint: Благодаря, че така внимателно следиш моите изказвания от началото на моята регистрация до момента! :bravo
"Бог може да ни изпраща терористи, но мой дълг е да му ги върна обратно."
В. В. Путин

storyteller
Moderator
Reactions:
Мнения: 845
Регистриран: 12 яну 2012 13:36

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от storyteller » 23 авг 2015 07:04

Хубавото на този форум е, че всеки от нас има и сомове, и хамсийки и се радваме на всички. И на своите се радваме, а и на чуждите дори още повече - както в живота :D . Хайде да минем на друга тема.


Този ми се струва интересен:
http://auction.bg/A2383533-LIP_DAUPHINE ... 0%98%D0%9A" onclick="window.open(this.href);return false;

а този не е лош, но много трудно се намира централна секундна стрелка, за да се реставрира.
http://auction.bg/A2415529-PoljotStrela ... ls_cal3017" onclick="window.open(this.href);return false;

Трябва да разпарчетосаш нещо, за да реставрираш друго. Миналата седмица взех една Стрела, на която също й липсваше секундната стрелка и съм решил да пожертвам един Польот подобен на този от аукциона, но трябва три дни да не пия алкохол, за да не ми трепне ръката с тези трошливи секундни стрелки. Пък и изведнъж ми стана жал за Польота. Мъки, мъки...

Потребителски аватар
miroman
Специалист
Reactions:
Мнения: 1039
Регистриран: 21 юни 2012 18:24

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от miroman » 23 авг 2015 08:17

storyteller написа: ...
а този не е лош, но много трудно се намира централна секундна стрелка, за да се реставрира.
http://auction.bg/A2415529-PoljotStrela ... ls_cal3017" onclick="window.open(this.href);return false;

Трябва да разпарчетосаш нещо, за да реставрираш друго. Миналата седмица взех една Стрела, на която също й липсваше секундната стрелка и съм решил да пожертвам един Польот подобен на този от аукциона, но трябва три дни да не пия алкохол, за да не ми трепне ръката с тези трошливи секундни стрелки. Пък и изведнъж ми стана жал за Польота. Мъки, мъки...
Да, този и аз го гледах, точно се канех да започна "питането" из руските сайтове и форуми за секундна стрелка. Нямах дори и представа, че трудно се намира.
От друга страна, не е ясно колко му е "запазената цена", но по описанието може да се съди, че няма да е никак ниска..

Поздрави, Миро.
Изображение

ТЕН
Специалист
Reactions:
Мнения: 1271
Регистриран: 22 яну 2013 14:04
Местоположение: Бургас

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от ТЕН » 23 авг 2015 08:53

storyteller написа:Хубавото на този форум е, че всеки от нас има и сомове, и хамсийки и се радваме на всички. И на своите се радваме, а и на чуждите дори още повече - както в живота :D . Хайде да минем на друга тема.


Този ми се струва интересен:
http://auction.bg/A2383533-LIP_DAUPHINE ... 0%98%D0%9A" onclick="window.open(this.href);return false;

а този не е лош, но много трудно се намира централна секундна стрелка, за да се реставрира.
http://auction.bg/A2415529-PoljotStrela ... ls_cal3017" onclick="window.open(this.href);return false;

Трябва да разпарчетосаш нещо, за да реставрираш друго. Миналата седмица взех една Стрела, на която също й липсваше секундната стрелка и съм решил да пожертвам един Польот подобен на този от аукциона, но трябва три дни да не пия алкохол, за да не ми трепне ръката с тези трошливи секундни стрелки. Пък и изведнъж ми стана жал за Польота. Мъки, мъки...
Рядко коментирам тези неща, но и {хал хабер си нихт}- че този убит Лип струва чак толкова, ама поне обяснява защо му иска такива пари. А Полета сигурно си струва парите, но ако не се лъжа беше повод за много приказки в другия форум. Може и да греша за което се извинявам, но по скоро не....ето линк...http://www.strelki.info/viewtopic.php?f=56&t=23260" onclick="window.open(this.href);return false;
Всю пшеницу за границу а Вам Дорогие колхозники приятное КИНО За въпроси на Л.С. или тел.0885334219

ТЕН
Специалист
Reactions:
Мнения: 1271
Регистриран: 22 яну 2013 14:04
Местоположение: Бургас

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от ТЕН » 23 авг 2015 09:12

Ето и един хронограф на по-нормална цена.http://olx.bg/ad/credos-chronograph-ID5 ... 41463dffed" onclick="window.open(this.href);return false; Не е реклама....
Всю пшеницу за границу а Вам Дорогие колхозники приятное КИНО За въпроси на Л.С. или тел.0885334219

ТЕН
Специалист
Reactions:
Мнения: 1271
Регистриран: 22 яну 2013 14:04
Местоположение: Бургас

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от ТЕН » 23 авг 2015 09:23

И един още по-изгодно http://olx.bg/ad/dreffa-chronographe-sw ... 354c5fba0a" onclick="window.open(this.href);return false;
Всю пшеницу за границу а Вам Дорогие колхозники приятное КИНО За въпроси на Л.С. или тел.0885334219

Ice eyes
Напреднал
Reactions:
Мнения: 102
Регистриран: 19 дек 2013 21:40

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от Ice eyes » 23 авг 2015 10:21

the collector написа:
Ice eyes написа:Е,след като имате проблем със схващането,ще опитам да Ви помогна.

the collector:
Е, как можеш да си помислиш такова нещо?! :o Твоите цени са така нормални! lol2

Аз това го схващам като язвителна забележка(превиващото се от смях човече и на мен ми е любим емотикон).


the collector:
При добър търговец резонната отстъпка за сънародник трябва да е долар към лев 1:1 и допълнителна отстъпка.

the collector:
Ако си пуснал нещо на стойност 20 долара, то трябва да си купил този предмет на максимум 5 до 7 лева. Ако предположим, че го продадеш за 15 лева на някой сънародник, то ще имаш 100% печалба и това е точно схемата, за която говоря.

Надявам се,че свободните ми съчинения вече са схванати.
Ти си ми изровил цитати от различни теми месеци назад-не бях наясно, че имам такъв почитател. :saint: Благодаря, че така внимателно следиш моите изказвания от началото на моята регистрация до момента! :bravo



Цитатите не са от различни теми,а от една.Почитател съм на на други членове на форума-покрай постовете им чета и вашите.Поне вече схванахте свободните ми съчинения.
По темата за стрелките на хронографа:

http://www.ebay.com/itm/NEW-WATCH-HANDS ... 3cfff7bf5e" onclick="window.open(this.href);return false;

storyteller
Moderator
Reactions:
Мнения: 845
Регистриран: 12 яну 2012 13:36

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от storyteller » 23 авг 2015 16:49

Не са същите тези стрелки. Почти същите, но не съвсем...
И мисля, че Ви помолих да се придържате към темата за интересните часовници от аукциони. За да избегна недоразуменията - молбата е в качеството ми на модератор.

Потребителски аватар
miroman
Специалист
Reactions:
Мнения: 1039
Регистриран: 21 юни 2012 18:24

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от miroman » 23 авг 2015 19:02

storyteller написа:Не са същите тези стрелки. Почти същите, но не съвсем....
Изглеждат същите, най-вероятно са някаква поръчка от Китай. Трябва обаче края да се закриви:

Изображение

Според теб с недостатъчна дължина ли са?

Поздрави, Миро.
Изображение

storyteller
Moderator
Reactions:
Мнения: 845
Регистриран: 12 яну 2012 13:36

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от storyteller » 23 авг 2015 19:46

Гурутата по ВУС ги разпознават като по-дебели. Не мога да дам линк, но излязоха някъде преди повече от две години.

Pavlin
Site Admin
Reactions:
Мнения: 4809
Регистриран: 03 яну 2012 18:46
Контакти:

Re: Интересни часовници от аукциони.

Мнение от Pavlin » 23 авг 2015 21:24

Видно е че са по дебели и широки. Оригиналните са като косъм, а новоделите ми изглеждат направо ламаринени. Поставил съм си за цел да на еря фабрика в Китай, която да направи точно същите като истинските, но за целта ще ми трябва мостра, а как сърцето би позволило това?!

Отговори

Върни се в “Дискусии ----- Watch Discussions”