Родина, Кировски / Rodina, Kirovskie
-
storyteller
- Moderator
- Reactions:
- Мнения: 845
- Регистриран на: 12 Яну 2012 13:36
Re: Родина, Кировски / Rodina, Kirovskie
Хайде една Родина и от мен.


Re: Родина, Кировски / Rodina, Kirovskie
storyteller написа:Хайде една Родина и от мен.
Брей каква красота.
Къде ги намирате тези неща?
-
storyteller
- Moderator
- Reactions:
- Мнения: 845
- Регистриран на: 12 Яну 2012 13:36
Re: Родина, Кировски / Rodina, Kirovskie
Тази Родина я бях купил преди повече от две години, тогава нямаше особена конкуренция. Сега вече не мога се вредя, а и взе да ме домързява да търся.
-
sheretudis
- Специалист
- Reactions:
- Мнения: 1171
- Регистриран на: 14 Яну 2012 16:50
Re: Родина, Кировски / Rodina, Kirovskie
Илийка точно Такива секундари имам нови но на моя не става Исках да сложа точно такава Изглежда има сек колела с различна дебелина Иначе другите стрелки ако приемем че са ти оригинални значи съм ги уцелил случайно Само че моето е сбирщайн макар и недоказуем а твоя май всичко си е така произведено Тези Родини имат някои дребни разлики под един и същи калибър и например моста на анкъра при някои е различен
-
storyteller
- Moderator
- Reactions:
- Мнения: 845
- Регистриран на: 12 Яну 2012 13:36
Re: Родина, Кировски / Rodina, Kirovskie
Ами не знам, така съм го купил. Сега като казваш за твоите стрелки, се сещам как преди години бях взел една Родина за части и се опитах да сложа нейните стрелки (копиевидни, с фосфор) на този и не станаха. Явно продукцията не е била съвсем стандартизирана.
Re: Родина, Кировски / Rodina, Kirovskie
Браво! Всички часовници са много хубави! icon_clap Явно свършват вече отпуските и започва раздвижване. Пожелавам богат урожай!!!
- atanweb
- Moderator
- Reactions:
- Мнения: 6516
- Регистриран на: 20 Яну 2012 22:02
- Местоположение: Euskirchen, Кюстендил
Re: Родина, Кировски / Rodina, Kirovskie
Митака, голяма реколта вади в края на това горещо лято.
Честито!
Честито!
Re: Родина, Кировски / Rodina, Kirovskie
Признай си, че си впечатлен от домата! Огромен е
Големия проблем на реколтите обаче е, че когато доматите стават гроздето още иска време, а докато стане на ракия да не говорим
а старата реколта е безвъзвратно заминала.....
Големия проблем на реколтите обаче е, че когато доматите стават гроздето още иска време, а докато стане на ракия да не говорим
.
Re: Родина, Кировски / Rodina, Kirovskie
Не се отказваш ти. Аз си мислех че вече имаш друго хоби 
Re: Родина, Кировски / Rodina, Kirovskie
Отказване няма, просто много рядко попада нещо, заслужаващо внимание.





