Интересна джаджа , може би трябва да се спомене от колко до колко мм диаметър е обхвата на всяка цанга за улеснение на бъдещия потребител , може да се апроксимира и от снимката ама за един иструмент точните данни са важни.
Успех в ремонтите и късмет
Приемам забележката ,малката цанга е от 0-1,4 мм. А голямата захваща от 1,3 -2,2мм
Би могла да се ползва също така и като държач за отверка .Правите си накрайници от опашки на свредла и готово.-Ползвате я като отверка . Но не и на последно място, това приспособление наречено ръчна стяга -защото се ползва със ръка и обикновено стягате нещо в него -можете да го ползвате и като патронник във задното седло на малък часовникарски струг .Външният диаметър на ръкохватката е точно 6, 95 мм .Което позволява свободното движение напред и назад на стягата във задното седло.
Не е задължително разбира се да имате стругче че да си купите тази ръчна стяга.- Пожелавам успехи на бъдещите и ползватели !